Ahoj. Mám dotaz ohledně pojištění. Rád bych našel pojištění v případě, že let. společnost na poslední chvíli zruší let. Příklad: jsem na letišti, zrušili mi let, třeba Ryanair, budu muset koupit nové za více peněz, asi se ubytovat atd. a chtěl bych, aby mi to vše uhradila pojišťovna. Děkuji moc  .

Pojištění v případě zrušení letu při návratu.

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

3 reakce

Ahoj. Mám dotaz ohledně pojištění. Rád bych našel pojištění v případě, že let. společnost na poslední chvíli zruší let. Příklad: jsem na letišti, zrušili mi let, třeba Ryanair, budu muset koupit nové za více peněz, asi se ubytovat atd. a chtěl bych, aby mi to vše uhradila pojišťovna. Děkuji moc

0

AXA excelent vám dá 10tis. při zrušení letu ;) Ale každopádně i tak bych řešil kompenzaci u aerolinie.

1 Citovat

Děkuji moc za odpověď. AXA tedy použiju. Na kompenzaci jsem ani nemyslel. Spíš jsem měl na mysli situaci, která se stala nedávno, že spadnul rezervační systém, který používají některé aerolinky. Na letišti lidem oznámili, že závada není na jejich straně a nechali je bez pomoci

0 Citovat

Tak vyssi moc asi nikdo nepojisti, ale zruseni letu s vylukami je v vestovnim pojisteni.

0
3 reakce