V prodeji již letenky na období do března 2014 ! Informace ke společnosti easyJet .

Letenky - easyJet

Založil ve fóru Letecké společnosti

Čerstvá zkušenost s easyJetem: přesunuli nám asi měsíc před odletem let tam skoro o hodinu dopředu a let zpět skoro o 8 hodin dopředu. Pročetl jsem si jejich podmínky a jediná zmínka o podstatné změně v nich byla, že uvědomí zákazníka. O nároku na změnu nebo zrušení zdarma jsem tam nic nenašel. Tak jsem se nejdřív podíval na web do Manage bookings, jak mi radili v mailu, vybral si jiný termín letu tam a nabídlo mi to změnu zdarma, ale když jsem vybral i jiný let zpět, už chtěli několik stovek. Tak jsem to zrušil a vydal se chatovat. Agent mi vysvětlil, že mi to nejde zdarma, protože ten druhý let nebyl změněn, tak jsem ho upozornil, že byl, a požádal o ruční změnu letů zdarma na termín skoro o 10 měsíců později, v čemž mi bylo vyhověno (zrušení a plný refund by zřejmě taky šel - to jsem původně chtěl, ale pak jsem si uvědomil, že změna je menší otrava než čekání na refundaci a kupování možná levnější letenky později 😊).

7