Zdravím, zrovna v tento den sem našel skvělou cenu letenek u WizzAir a rozhodl jsem se s kamarády vycestovat, nicméně ještě musíme sehnat ubytko prvně, takže bych potřeboval rezervovat letenky, ale zaplatit je s nějakým časovým intervalem. Jde o to, že cena těch letenek se vskutku mění každý den. Poradí mi někdo, dokdy musím zaplatit letenky (bankovním převodem - 108kč poplatek myslím) od rezervace? Nechci zároveň aby mi propadly s takovou pěknou cenou, proto bych je rád rezervoval, ale nevím, jaká je tam doba. Neví někdo prosím?  .

Rezervace u WizzAir

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

@Sultan Mahagon bin Bordo - áno stalo, minulý piatok s Ryanairom, odlet z BTS do BGY, priplietol sa tam nejaký Burgas k tomu. Keď to pozerám na radare takto spätne, v histórii daného lietadla je to už správne.

1 Citovat

Ne vždycky to sedí, naposledy se mi stalo, že na radaru byla airbus do poslední chvíle, dokonce i sedadlo jsem měla podle A320 13 řadu a doletěl B737, tak mi dávali novou letenku až na bráně, pak jsem se zapomněla podívat, zda to tam přepsali nebo ne. 

1 Citovat

už se to změnilo. díky

0 Citovat

Zmatky na Flightradaru nejsou žádná vzácnost.

1 Citovat

chyby na fr nema vubec smysl resit. jenodkazany na externi zdroje a obcas se tam dostavaji nesmysly.

zejmena prave v rotacich a historii letu

0