Zdravím, zrovna v tento den sem našel skvělou cenu letenek u WizzAir a rozhodl jsem se s kamarády vycestovat, nicméně ještě musíme sehnat ubytko prvně, takže bych potřeboval rezervovat letenky, ale zaplatit je s nějakým časovým intervalem. Jde o to, že cena těch letenek se vskutku mění každý den. Poradí mi někdo, dokdy musím zaplatit letenky (bankovním převodem - 108kč poplatek myslím) od rezervace? Nechci zároveň aby mi propadly s takovou pěknou cenou, proto bych je rád rezervoval, ale nevím, jaká je tam doba. Neví někdo prosím?  .

Rezervace u WizzAir

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Vůbec netuším, jak to mají. Řím jsem měl posunutý o půl hodiny a bylo možné ho přehodit klasicky na jiný termín nebo zrušit. Potom mi udělali u něčeho jiného změnu asi o 4 hodiny a nemohl jsem nic. Na chatu psali snad nad 5 hodin. No a třeba Dubaj při změně šlo udělat jen zrušení nebo potvrzení. Žádná možnost změnit termín. 

Bohužel se mi tedy i stalo, že jsem měl změnu, říkal jsem si super, flexibilní letenka a oni po nějaké době udělali další změnu s vrátili to skoro na původní časy (rozdíl asi půl hodiny) a zmizela mi možnost s tím cokoliv dělat s najednou jsem flexibilní letenku neměl, i když jsem počítal že mám. 

0 Citovat

Měnili v tomto roce pořád jak praštěný. Dokonce termíny kolem Velikonoc, kdy jsem tak nějak počítala s tím, že to je tutovka, že se prostě lítá. A ono ne :D  Nespoléhám na to a "nenavazuji" další lety, když ten první by měl být s Wizz ... 

2 Citovat

Zavolat na speciální linku nepomohlo?

0 Citovat

S Wizzom to ide dole kopcom. Chcel som nejake letenky s Flexom, ale ten uz stoji castokrat viac ako samotna letenka :O Pripadne, podarilo sa niekomu najst trasu kde je to za menej ako 11 €?

0 Citovat

Daniel_1, podobne aj u mňa. Ak sa k niečomu dopátraš, prosím, daj vedieť. 

0 Citovat

Tak jsem dopadla jako vy, ze mi zmizely tlacitka na cokoliv udelat s rezervaci, tak jsem zavolala na tu jejich silenou linku 900… a nechala jsem si schvalne spojit s polskou agentkou (víra v sounalezitost) a teda komunikace polsko/ceska byla velmi prijemna a datumy zmeneny k me spokojenosti, potvrzeni v emailu obratem.

Napada me, jestli neni nova strategie privydelku placenou linkou ze strany vyseeru, stalo me to 120Kc🤦‍♀️😇, nez jsme si to s Polkou vykomunikovali v rozdilnych jazycich.

0 Citovat

A proč jsi nezavolala na tu speciální "českou"?

0 Citovat

Zavolala, ale to se bavis s automatem a neustale te to hazi, ze mas udelat veci na webu a s operatorem se me nepodarilo ani po 3 volanich spojit.

0 Citovat

Aha, to asi "vylepšili" služby. Když jsem tam volal naposled, tak mi sice nějaký drzý operátor vřele doporučil web, ale když jsem mu řekl, že to tam nejde, tak se mi věnoval.

0 Citovat

Tahle Polka mi nejdriv tvrdila, ze za zmenu datumu budu platit tisice blablabla, ale pak jsem ji 2x rekla, ze to je zdarma, kdyz mi zrusili let, a tak na to chvilku koukala a pak rekla, ze rozumi a opravila to😉 na pockani. Ale celkem jsme si rozumneli, kdyz se mluvi pomalu.

Za to ten automat na “ceske” lince jede a porad odkazuje na web nebo call centrum, i pri specialni asistenci🤦‍♀️.

0 Citovat

Mně už lety mění každý týden. Vyprdnu se jim na to.

0 Citovat

Jak je v Koreji Sue? 

0 Citovat

Jako v prádelně, ale je to tady zajímavější než v NY.

0 Citovat

Tak teplo se dalo čekat 😂

0 Citovat

Jo, ale dá se na to zvyknout.

0 Citovat

@Mandre, tebe tie lety zrušili? Alebo zmenili čas? O koľko? Lebo mne to robí práve problém pri zmene, kedy najskôr zmenili let, išlo hýbať s rezerváciou, potom zmenili opäť (bližšie k pôvodnému) a už nejde robiť nič. Díky!

0 Citovat

No vlastne ne. Byla jedna velka zmena posuny odlet o 2 dny a prilet o 1 den. A pak 3 drobne zmeny casu. Nicmene az do minuleho tydne s tim slo hybat a vcera uz tam ta moznost nebyla, pricemz k zadne zmene nedoslo. A potvrdili mi tam samovolne nejblizsi terminy. Jabti posunula o mesic pozdeji dneska. Jinak ta rezervace byla flexibilni od ledna do ted. Puvodni odlet byl v pulce zari.

0 Citovat

Taky se mi to stalo, uz loni jsem koupila letenky Krakov-Island na rijen, nekdy v lednu posunuli lety o den a změnili letiste na Katowice… jeste cca pred měsícem menit / rusit slo, ted to tam uplne zmizelo. Mel nekdo úspěch po mailu / vypsání te reklamace? Mam cas do rijna ale radeji bych to mela vyřízené…

0 Citovat

Koukám, že mi ty svině taky samy potvrdily jeden změněný let.

0 Citovat

Tak koukam, ze moje volani na linku 900… asi bylo lepsi s uspesnym koncem. Tohle je vrchol fakt🤦‍♀️. Chargeback.

0 Citovat

Klasická vojebávačka. Jednou vyjebete vy s nima, desetkrát oni s vámi. Hra kočky s myší. Ale když to někoho baví, takhle blbnout, tak si potom nemůže stěžovat. 

4 Citovat

To je ale inteligentní diskuze 😁

1 Citovat

https://www.novinky.cz/clanek/ce....seznam.cz 14-ti letýho kluka vyhodili na overbooking a je jim to jedno! Už aby ti hajzlové krachli!

1 Citovat

Ne-ne , poletím s nimi ještě na Maledivy a už pak ať klidně krachují  😁

0 Citovat

Prostě Wizz. Já poletím na Maledivy raději s Qatarcema. Bude to jak se říká "Na jistotu" :-)

2