Zdravím, zrovna v tento den sem našel skvělou cenu letenek u WizzAir a rozhodl jsem se s kamarády vycestovat, nicméně ještě musíme sehnat ubytko prvně, takže bych potřeboval rezervovat letenky, ale zaplatit je s nějakým časovým intervalem. Jde o to, že cena těch letenek se vskutku mění každý den. Poradí mi někdo, dokdy musím zaplatit letenky (bankovním převodem - 108kč poplatek myslím) od rezervace? Nechci zároveň aby mi propadly s takovou pěknou cenou, proto bych je rád rezervoval, ale nevím, jaká je tam doba. Neví někdo prosím?  .

Rezervace u WizzAir

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

jasne ze menia, velku noc uz mam vybavenu a aj letnu dovolenku :D

0 Citovat

Čekám už 1/2 roku na změnu před vánocemi z KTW/FUE, koupeno z kreditu, který končil. Pořád nic.

Měnili mi termíny na příští rok v srpnu - Tirana. Kredit už jenom 100% a změny 15 / 30 dnů se změnou letiště KTW na KRK.

0 Citovat

Za poslednich 3/4 roku nemam zmenu.

0 Citovat

taky ne..jen zpoždění :))

Ale myslím, že Wizz se někdy zbytečně hejtí...

1 Citovat

Mám od začátku léta koupené tři lety na letošní podzim/zimu a jeden let na příští jaro, a u žádného z nich žádná změna. 

Všechny lety jsem kupoval s tím, že pokud tam nějaká změna bude, tak to budu brát jako plus. Každopádně když tam žádná nebude, nemůžu se na ně zlobit :-)

0 Citovat

Wizz sa v tomto zlepsuje :) Rok-dva dozadu som mal 30 leteniek a po zmenach neostal kamen na kameni, teraz mam 18 leteniek a az na Kahiru (-1 den) a Salalah\Muscat (zrusene komplet) sa nic nedeje. Drviva vecsina z toho je kupovana rok dopredu, prebookovatelne zmeny sa deju vecsinou 3/4 - pol roka pred odletom, potom su to uz len kozmeticke zmeny. Plati pre BUD a VIE. 

2 Citovat

Já bych to hodnotil, až se bude blížit každý odlet ke 14 denní lhůtě. Ono dnes stačí dobře nastavit Wizzu algoritmus pro změny.

0 Citovat

Letos mi změnili "jenom" lety do Málagy a Istanbulu a tuším i Tiranu, do Istanbulu dokonce víckrát.  Potřebuju taky nějaké čachry na příští rok, ale zase ne moc. 😂

0 Citovat

Já se toho Wizzu nemůžu zbavit - letos mi změnili Milán asi 60x - už jsem pak ty emaily co chodily obden ani nečetla a nechala si vrátit kredit, peníze nevrátí, protože placeno kreditem z jiného zrušeného letu.

Klub už platit nechci, čekám na nějakou akci typu klubové ceny pro všechny, abych ho utratila. Nevíte, kdy to mají?

Mám u nich ještě Řím na Silvestra, tam byly už také dvě změny.

0 Citovat

Bohužel u Wizzu mi všechno drží a na nějakou změnu to nevypadá... :-(

0