Zdravím, zrovna v tento den sem našel skvělou cenu letenek u WizzAir a rozhodl jsem se s kamarády vycestovat, nicméně ještě musíme sehnat ubytko prvně, takže bych potřeboval rezervovat letenky, ale zaplatit je s nějakým časovým intervalem. Jde o to, že cena těch letenek se vskutku mění každý den. Poradí mi někdo, dokdy musím zaplatit letenky (bankovním převodem - 108kč poplatek myslím) od rezervace? Nechci zároveň aby mi propadly s takovou pěknou cenou, proto bych je rád rezervoval, ale nevím, jaká je tam doba. Neví někdo prosím?  .

Rezervace u WizzAir

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

jasne ze menia, velku noc uz mam vybavenu a aj letnu dovolenku :D

0 Citovat

Čekám už 1/2 roku na změnu před vánocemi z KTW/FUE, koupeno z kreditu, který končil. Pořád nic.

Měnili mi termíny na příští rok v srpnu - Tirana. Kredit už jenom 100% a změny 15 / 30 dnů se změnou letiště KTW na KRK.

0 Citovat

Za poslednich 3/4 roku nemam zmenu.

0 Citovat

taky ne..jen zpoždění :))

Ale myslím, že Wizz se někdy zbytečně hejtí...

1 Citovat

Mám od začátku léta koupené tři lety na letošní podzim/zimu a jeden let na příští jaro, a u žádného z nich žádná změna. 

Všechny lety jsem kupoval s tím, že pokud tam nějaká změna bude, tak to budu brát jako plus. Každopádně když tam žádná nebude, nemůžu se na ně zlobit :-)

0 Citovat

Wizz sa v tomto zlepsuje :) Rok-dva dozadu som mal 30 leteniek a po zmenach neostal kamen na kameni, teraz mam 18 leteniek a az na Kahiru (-1 den) a Salalah\Muscat (zrusene komplet) sa nic nedeje. Drviva vecsina z toho je kupovana rok dopredu, prebookovatelne zmeny sa deju vecsinou 3/4 - pol roka pred odletom, potom su to uz len kozmeticke zmeny. Plati pre BUD a VIE. 

2 Citovat

Já bych to hodnotil, až se bude blížit každý odlet ke 14 denní lhůtě. Ono dnes stačí dobře nastavit Wizzu algoritmus pro změny.

0 Citovat

Letos mi změnili "jenom" lety do Málagy a Istanbulu a tuším i Tiranu, do Istanbulu dokonce víckrát.  Potřebuju taky nějaké čachry na příští rok, ale zase ne moc. 😂

0 Citovat

Já se toho Wizzu nemůžu zbavit - letos mi změnili Milán asi 60x - už jsem pak ty emaily co chodily obden ani nečetla a nechala si vrátit kredit, peníze nevrátí, protože placeno kreditem z jiného zrušeného letu.

Klub už platit nechci, čekám na nějakou akci typu klubové ceny pro všechny, abych ho utratila. Nevíte, kdy to mají?

Mám u nich ještě Řím na Silvestra, tam byly už také dvě změny.

1 Citovat

Bohužel u Wizzu mi všechno drží a na nějakou změnu to nevypadá... :-(

0 Citovat

Wiser prekvapil, pridelil 2x2 sedacky A,B za sebou 😁.. prestoze jeste mel na vyber cca 30 sedacek. Minule rozhodil vsechny random po letadle. 

 

0 Citovat

Edit: tak potvrzuju, ze i zpet pridelil sedacky 2x2 za sebou u okenka😃…. tim si u me trosku vylepsil skore, ze by nove prorodinna politika??

0 Citovat

U nich bych si tipl, že je spíš někdo praštil přes prsty... 😁

0 Citovat

Za mě to teda není nic nového, Wizz Air nás vždycky automaticky dal buď úplně vedle sebe a nebo blízko.... narodil od Ryanair, tam je to vždycky úplně rozházené:)

0 Citovat

Já to měl posledně podobně. Dospělý plus 11 a 14 let.
První let 14 letého rozesadili, zpáteční nás dali k sobě.

0 Citovat

lajzto napsal(a):

Za mě to teda není nic nového, Wizz Air nás vždycky automaticky dal buď úplně vedle sebe a nebo blízko.... narodil od Ryanair, tam je to vždycky úplně rozházené:)

To ne právě, v unoru jsme sedeli kazdy jinde pres asi 10 řad

0 Citovat

Hele, s tímto nemám zkušenost. Poletím se synovci 11 + 15 let. Dají aspoň toho mladšího vedle? Jsa drobný škudlil, nechce se mně kupovat sedačky za cenu blížící se ceně letenek. Ale nevím, toho mladšího chci vedle. A případně máte zkušenosti s tímto s easyJet?

0 Citovat

Malyho posadi vedle dospelaka, vetsiho ruzne, spis nekam jinam. S Easyjet vas daji vsechny z jedne rezervace vedle sebe.

1 Citovat

S Wizzem se mi obcas stava, ze nekteri sedi relativne blizko u sebe (treba za sebou), ale neni to pravidlo, nekdy rozhazuji vic. Ryanair mi pripada, ze naopak schvalne dava co nejdale od sebe, i kdyz jsou volna i blizsi sedadla. Stejne tak jsem nezazila u wizzu, ze by delali problem se "skatulata hejbejte se", kdyz jsme si to obcas s jinymi cestujicimi domluvili, ale u ryanu jsem zazila, ze kvuli tomu prudili. Nevim jestli touhle debilni politikou rozsazovani co nejdal od sebe jsou schopni donutit setrilky, aby si za sedadla platili, na me to funguje spis opacne, ze me to odpuzuje.

0 Citovat

cali napsal(a):

Hele, s tímto nemám zkušenost. Poletím se synovci 11 + 15 let. Dají aspoň toho mladšího vedle? Jsa drobný škudlil, nechce se mně kupovat sedačky za cenu blížící se ceně letenek. Ale nevím, toho mladšího chci vedle. A případně máte zkušenosti s tímto s easyJet?

Dite do 14 let daji vzdy vedle dospeleho. Toho starsiho kamkoli jinam.

0 Citovat

Ahoj, mám dotaz, v listopadu se chystáme do Emirátů. Wizzair nám změnil čas odletu z Vídně do Abú Dhabi (původní plán byl, že bychom letěli přímo do Dubaje, ale v tu chvíli pro nás byla příliš drahá). Nyní nám přišla zpráva, že rezervaci můžeme změnit nebo nám mohou vrátit peníze. Máte někdo zkušenost s tim, že pokud bychom let prerezervovali na jiny termín a letenka by byla / je dražší než původní, musíme tu výši částky doplatit nebo je to zcela zdarma? Jedná se o letenku, která by byla přímo do Dubaje, což by nám dost ulehčilo s přesunem a tak, protože tam máme i ubytko. 

0 Citovat

Pokial vam Wizz ponuka sam zmenu, je to bez doplatku. Ved kliknite na zmenu, vyberte nove lety, a bude tam fare difference 0.  Prehadzoval som tak vela krat, naposledy pre 14 dnami.

0 Citovat

Presně tak, akorát občas ukáže nenulovou cenu (chyba nebo vlastnost?) a pak je potřeba to zavřít a zkusit znova.

A je vidět, že lidi nečtou maily od aerolinek ani nezkoušejí na nic kliknout, jako by se to snad nemuselo na konci ještě potvrdit.

0