Japonsko - zákaz vstupu cizinců do konce ledna.  .

ZPŘÍSŇOVÁNÍ restrikcí a cesta z normálu

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

Mikir je alespoň zábavnej ve svý absurdnosti. Miguelas je vyloženě nudící se člověk, který se rozhodl, že tady prostě valnou většinu lidí zprudí svýma životníma historkama, který by se hodily tak možná do Bravo Girl nebo Cosmopolitanu.

0 Citovat

Ono to všechno pramení z této nešťastné doby, ale děláme si to fakt sami. Každý je protivný, už ho svrbi, že nikam nemůže letět, zoufalství jestli proletí vouchery a kolik mu v tom zahuci peněz, paranoidní sledování mailu kdy další změna, bankovnuctvi jestli vrátili peníze a ono nic... To už se zoufalí stébla chytají a snaží se proletět i do té Ostravy, což nechápu. To už ja fakt lítal raději Cork Dublin.

0 Citovat

MIGUELAS napsal(a):

To už ja fakt lítal raději Cork Dublin.

Podle tohoto bych snad řekl, že je Miguelas inkarnace Mikira. To by mnohé vysvětlovalo, ale Mikir není na takovou hru dost inteligentní, takže mají asi jen stejné myšlenkové pochody.

0 Citovat

Na pořadu dne je týmová spolupráce. Ať už spolu sedíte v jedné kanceláři nebo pracujete z domova, s kolegy dnes spojíte síly a dotáhnete projekt ke zdárnému výsledku. Nic vás již tak nepotěší, jako pocit dobře odvedené práce. Užijte si to, milí Raci.

0 Citovat

Tak jsem si zase precetl prispevky , docetl jsem se o prostackovi co sedi v Irsku a kafra do politiky v CR a jeste nesmysly , no eremi ,vis uprimne ja proti tobe nic nemam , mivas alespon oproti treba Vojtovi ze Slezka argumenty , ten jen miva vykriky do tmy bez nejakeho argumentu  a pritom cestovatelskych zkusenosti pramalo ,ovsem jsi strelec od pasu bez zamysleni se ,uvedom si ze ja prozil 68 byt jako kluk prozil jsem na namestich 89  ,mam za sebou praci v zahranici a poznani toho nahore s 5 hvezdickovymi hotely a all inclusive i to kdy jsem sedel na chodniku jako bezdomovec a nemel co jist a kde spat

  O te politice muze mit kazdy svuj nazor ,ale nikdo s tech co tu chodi ji nemuze nijak ovlivnit  ti lide co v ni jsou maji svuj svet do ktereho obycejni nepatri a mezi ty obycejne pocitam i lidi co tu chodi a evidentne maji finance o kterych se mi ani nesnilo a nikdy takove mit nebudu , bussines tridou jsem letel jen jednou v zivote a to jeste jen diky letecke spolecnosti SAS  ,ktera z nejakych duvodu ,uz si nevzpomenu jakych nejake lidi presadila do teto tridy . letecky salonek jsem nikdy v zivote nenavstivil  nemam zadne kreditni karty co to umoznuji ,ale to jsem uz odbocil 

Zivotni zkusenosi  tu nejen ty ale mnozi dalsi neuznavate  a  snazite se tu vytvorit kastu ,skupinu lidi  co tady chteji o vsem rozhodovat a vyzaduji jen akceptovani svych nazoru , promin mi to ,ze to pisu tak nejak bez obalu ,ale tak to proste vnimam   

Beru tve cestovatelske zkusenosti ,beru cestovatelske zkusenosti Libora S  ,niemandose  i dalsich co tady prispivaji a chodi treba dlouho a maji projetych mnohem vic zemi nez ja  ,ale neberu jak se nekteri opirate do jinych ,treba takovy mijur , cali  Lukas AK taky treba nesouhlasi se vsemi nazory co tu prezentuju  ,ale nectu od nich vslovene nejake urazeni  jako od tech co jsou tu proste vykriceni  ,jiste neni to styl Dimika UK ,ale na nektere me to i docela stve ,chapu ,ze jste vsichni nervozni  jak se neda cestovat  ale forum aspon udrzuje tento web v provozu 

Miguelas sice obcas skace s jednoho na druhe ,ale to prece vubec nevadi  a uprimne  v poslednich prispevcich pise hodne poznatku s kterymi naprosto souhlasim  a  zamysli se eremi i ostatni nepisete  nahodou taky  porad  stejne prosazovani sve pravdy ?  Nikoho jsem tady nepresvedcoval  nikdy ,ze musi se mnou souhlasit ,nikomu tady svuj nazor nevnucuju  ,tak mi prosim nevnucujte sve ,,tim nerikam abyste nereagovali ale ne stylem jakym me vazne trosku nastval niemandos  o tom chlive  a ze mam jit psat o politice na novinky ,,,

Bohuzel politika do cestovani zasahuje a bude zasahovat dal  ,chapu ze zruseni nouzoveho stavu muze  zpusobit vic komlikaci nez uzitku  ,zejmena s toho pohledu  jinych zemi na CR ,ale neni to uz pomalu jedno  CR si porad hraje na mistry sveta  a pupek sveta  s holym  zadkem a lita nazorove ode zdi ke zdi tedy od vychodu k zapadu  a jak na potvoru misto  aby si vybrala z obou svetu to dobre  a to spatne zavrhla, tak to udela  tak nejak vzdycky naopak a jeste vyymysli  svou treti cestu 

To ale muze pochopit jen clovek co zije mimo to deni  nebo alespon zil trochu dele nez jen par let , nejsem nacionalista a nikdy nebudu ale zem a mesto kde jsem se narodil a zil 41 let budu mit rad  i kdyz budu tvrde nekomromisne kritizovat  

No na zaver jeste Miguelasovi  komunikace emailem s ceskymi urady  samozrejme jde  nevim co jsi ted myslel konkretne  ale s dudchodovym  tedy s ceskou sprvou socialniho zarizeni to prilis nefunguje  ani  tim emailem ,samozrejme jsem si s tim poradil a poslal potvrzeni o ziti  faxem ,coz nakonec uznali  ale stejne to trvalo   a zarizovat  v CR ucet v jakekoliv bance  nehodlam ani nahodou ,mam jednu kreditku s uverovym ramcem a te se chci co nejdriv zbavit  ucet v te bance nemam , je to jeste pozustatek programu CSA OK plus kdy si to pak ruzne banky prehazovaly  ,a vim jak to myslis ,nejde to  takto musel bych jisty pomer casu  zit v CR  a banka by mi to musela potvrdit  pak by mi penze chodila v presny den na ucet  ,ale to je jedno ,ta ceska almuzna je jakesi prilepseni a dokazu ted zit bez nej i ty dva tri mesice ,nakonec jsem to tak delal ze jsem mel tri mesicni interval ,ale pak jsem si to zmenil na mesicni  .coz mi  vyhovuje lepe i za cenu toho posilani  a potvrzovani kazdy mesic 

0 Citovat

Něco ti prozradím,lidi, které jsi jmenoval (minimálně nekteri) ty tvé příspěvky proste nečtou, proto na ne nijak nereagují.

A politiku můžeš svym hlasem ovlivnit pri volbách, takže každý, kdo nechodí k volbám, ať pak mlčí a nestezuje si na to,co se děje v politice.

0 Citovat

Libor_S napsal(a):

[citace="MIGUELAS"]

To už ja fakt lítal raději Cork Dublin.

Podle tohoto bych snad řekl, že je Miguelas inkarnace Mikira. To by mnohé vysvětlovalo, ale Mikir není na takovou hru dost inteligentní, takže mají asi jen stejné myšlenkové pochody.

[/citace]

Ja snad zainvestuju  do nejakeho IQ testu , kdysi  pri rozhodovani  v nejake poradne  kam jit na skolu  to nejak zjistovali  a vysledek rozhodne nebyl  podprumerny ,,kdovi jak dnes  doba poskocila jsem stara skola na mistra sveta si nehraju, ale blbym jak me tu mnozi vnimaji se fakt necitim a jsem presvedceny ,ze nektere zivotni situace  by zde  pisici cestovatele asi nezvladli  a hrat si na neco nemusim, jsem vzdycky a vzdycky  zustanu svym  i kdyz vim ,ze s tim jsou obcas potize ,pravdu do oci a spravedlnost mnoho lidi neumi prijmout 

0 Citovat

ztroskotanec

0 Citovat

eremi napsal(a):

Něco ti prozradím,lidi, které jsi jmenoval (minimálně nekteri) ty tvé příspěvky proste nečtou, proto na ne nijak nereagují.

A politiku můžeš svym hlasem ovlivnit pri volbách, takže každý, kdo nechodí k volbám, ať pak mlčí a nestezuje si na to,co se děje v politice.

Ja si snad na neco stezuju ?   A kdyz byla volba mezi Zemanem a Schwarzenbergem ,tak jsem uvazoval jestli nejet do Dublinu na ambasadu odvolit ,ale pak jsem se zamyslel a odhadl jsem, ze stejne Schwarzenberg prohraje ,udelal proti zakernemu Zemanovi prilis mnoho chyb  a jako Rakusan nebyl zvykly na podrazacke jednani a media ho zbytecne  prilis podporovaly a mnoho lidi to pak na just hodila Zemanovi  a ze Cesi jsou prilisni nacionalisti ukazala i volba mezi Svejnarem a Klausem a politici se zalekli verejnosti a  samozrejme tam byly ruske vlivy i  Klausovy znamosti,  stejne jako ted naposledy ta podpora  Zemana pred Drahosem 

A pokud bych nahodou byl na podzim v CR tak treba i volit pujdu  i kdyz nevim uplne koho  a jsem v podstate apoliticky  i kdyz to sleduju 

A divil by jsi se  ze nekteri to asi ctou, kdyz mi pak posilaji na SZ podporu ,nebudu jmenovat kdo 

0 Citovat

A v každém prispevku o bande, zkorumpovancich, nouzovem stavu, vládě, Volném, Babisovi, Blatném, předtím Prymluovi atd to je co? Možná, byt tebou, do IQ testu neinvestuju a místo toho, tvými slovy, prijmu pravdu do očí.

0 Citovat

@mikir: No však jo. Mně třeba píše SZ na podporu tolik lidí, že kdybych ty zprávy vytiskla, tak bych z nich mohla udělat hezký balík. Ten bych nechala naložit do kamionu, aby ho nějaký řidič provezl po Evropě, třeba do Itálie. A pak by o tom záhadném balíku mohl vyprávět ještě za 40 let na cestovatelském fóru.

0 Citovat

Vlak drazdany - praha bez kontrol a bez testu.

No horsi je, ze smerom nazad sa vlaky rusia 

0 Citovat

Pro info ze Sokolova, borec brachuv bývalý kolega, žádný bajkař nebo hysterik, takhle to tam teď je.

https://ct24.ceskatelevize.cz/32...-v-regionu

0 Citovat

Já si taky na žádné hogo fogo nehraju, mile nesbírám, všech co já vím nepočítám to za posledních 20 let když dám průměr 50 letu za rok... kolik to může být. Létat mě naučil FR, tam mě mrzí, že pro své skalní fandy co mají např. 200 letu a víc nemá nějaký klub nebo neposlal nějaké poděkování. I teď v těžkých dobách jsem FR podpořil. 

V salonku jsem byl jednou, v Helsinkách, když mi Finnair s AA zmrsili tak let, že abych je nezaloval, jsem dostal salonek a zbytečný let v business do Krakova, kde jsem sedel sám. Psychologická hranice na cenu letenky do nejvzdálenějších destinací max 14500. 

A k té Ostravě, jasne, někdo tím typem letadla neletěl, někdo chce zářez na pažbu, jiný sebere 200 mil. Ale když já se chtěl proletět, tak klidně STN-DUB a zpátky, nebo i ten Cork, za libru nebo 5, vidíš moře, večer máš slevnene pečivo, rozdávají mléko zdarma, ty vůně co se zrovna v tom Corku ráno línou z těch super irských snidani... V tom Irsku ty večerní slevy jsou strašně dávno, tady se s velkou pompou zavedly až teď.

 

 

0 Citovat

eremi napsal(a):

A v každém prispevku o bande, zkorumpovancich, nouzovem stavu, vládě, Volném, Babisovi, Blatném, předtím Prymluovi atd to je co? Možná, byt tebou, do IQ testu neinvestuju a místo toho, tvými slovy, prijmu pravdu do očí.

Vsak tu pravdu vidim  Prymula Babisuv a Zemanuv kun pro cinske a pro ruske orientace  Babis co nehledi na pravo ani nalevo,  papalas jak vysity pro me neplati nic ani karantena. prece jsem naockovany, Volny sice extremista ,ale co rekl v tom projevu  byla pravda a  je komedie jak vsichni na protest ze nemaji  z Bojkem rousky  odesli ze salu   Nazor proti nazoru  ,ja vim ze jsi na te strane barikady  tech restrikci  a fandis odbornikum co jen strasi lidi , uznavam neni to o cestovani ale v soucasne dobe to sem patri ne ze ne a Blatnemu nerozumim, proc tu funkci prijal ,kdyz podepsal milon chvilek proti Babisovi a ted vleze do jeho tymu co jako cekal ? 

Az se bude cestovat, tak zase budu psat o cestovani  i kdyz nejaky ten rok asi na cesty mimo Evropu nebude ,ale Recko  ma taky dost ostrovu a byli jsme jen na 6 , Kanary mi porad maji co nabidnout a treba vubec neznam Korsiku a chybi mi v Evrope krome pobaltskych republik  jeste i Finsko a Albanie 

0 Citovat

eva.vaver napsal(a):

@mikir: No však jo. Mně třeba píše SZ na podporu tolik lidí, že kdybych ty zprávy vytiskla, tak bych z nich mohla udělat hezký balík. Ten bych nechala naložit do kamionu, aby ho nějaký řidič provezl po Evropě, třeba do Itálie. A pak by o tom záhadném balíku mohl vyprávět ještě za 40 let na cestovatelském fóru.

a co tim jako chces rict ? ty mas nejake nove cestovatelske zazitky ,pokud si pamatuju tak jen kritizovani tech co nehysterci  s covidu  tak jak Fleger a podobni a napadani slusnych jako Aluska a spol

0 Citovat

Tak opět ti pointa zjevne unikla,ale na to jsme zvyklí.

0 Citovat

Mikire, i kdybys měl třeba s tou politikou pravdu (a v něčem máš), hlavní problém je, že nedokážeš pochopit, že ty tvé úvahy nikdo nechce číst, zvlášť když to dokola cpeš k nesouvisejícím tématům. Na Novinkách by to aspoň bylo někdy k tématu. Fakt se realizuj tam, když máš neustále takovou potřebu si ulevit. Že toto nedokážeš pochopit a ještě naopak v odpovědi přidáš něco dalšího, je důkazem tvé nízké inteligence. Na IQ testy nechoď. Je asi 8 druhů inteligence a možná některý druh máš nadprůměrný, ale bohužel pro nás máš velmi nízkou tu lingvistickou a interpersonální: https://www.mentem.cz/blog/8-dru...teligence/

Miguelas je na tom trochu líp s lingvistickou inteligencí, ale s interpersonální úplně stejně, a proto také nedokáže pochopit, co mu eremi píše (a troufám si tvrdit, že si to podobně myslí min. 90 % čtenářů).

Docela by mě zajímalo, kdo tady Mikira podporuje po těch příspěvkách z posledních dnů (snad Ahmad nebo že by ještě Mirjur?) Přihlašte se, prosím. Dříve jsem Mikirovi nenadával a některé útoky na něj mi přišly přehnané. Toleroval jsem ho vzhledem k celkem přínosným informacím, i když se to špatně čte, ale teď už je to moc.

0 Citovat

Ahoj, dnes vyslo nové sdeleni MZV, kde z cervenych zemi vypadla Madeira, takze je v tmave cervene ?

0 Citovat

Mikir, tak s tou Aluskou to sedlo jak prdel na hrnec👍

0 Citovat

@ Libor _S  Kdyz je nouzovy stav , zavrene hranice  ,kdyz zeme pozaduji  testy  72 hodin pred letem nebo 48 i pri tranzitu , nebo to co provedlo KLM na prikaz nizozemske vlady  to nesouvisi s cestovanim ? A kom to je ? O bande nahore co cilene likviduje stredni tridu aby zustali jen chudi a bohati ,chudi budou drzet hubu a krok ,protoze budou makat jenom na jidlo a bydleni a bohati  budou tleskat jeste bohatsim aby je pustili na kousek ke korytku  a rebelove stredni tridy nebudou ,,,uznavam ,ze mas trosku pravdu, ze je to porad dokola stejne a ze o tom pisu vic nez jini ,ale takovi jsou tady taky co pisi o politice  a opatrenich treba Ima a dalsi ,tak proc jen ja jsem ten spaty ?

A odborne clanky  protichudnych nazoru tech co se vyjadruji ke covidu nekoho  tak extra zajimaji ,sam jsi tady takovych odkazu zverejnil dost ,rad jsem treba cetl cestopis o  navsteve Skye a tom presunu temi malymi letadly , ale nejake vyplody odbornych  veci o Covidu  jsem prelitl a preskocil a taky k tomu bylo pak treba  hodne diskuzi  a nevycitam nikomu nic ze sem cpe neco co se netyka cestovani,  kdyz se budu drzet tve linie ,takze promin nekdy je treba si zamest i pred vlastnim prahem cimz netvrdim ,ze si nekdy nemam zamest i ja sam 

0 Citovat

Zase si nestěžuješ? Tyhle opravdu sračky tady už meleš pouze ty a teď ještě tvůj nový kámoš - roztleskávač. I když máš prý to nadprůměrné IQ, tak jsi doteď nedokázal pochopit, na rozdíl prakticky od všech ostatních, že už to opravdu nikoho nezajímá a tak jako je jistota, že každý den vyjde slunce, tak je jistota, že každý den se tady objeví žvásty od tebe o politice, nouzovém stavu a fňukání o bohatých a chudých, zkorumpované bandě atd.

0 Citovat

@mikir:  Někdy ta nekompetentnost vlád s diskutovanými opatřeními souvisí, ale ty to přidáváš neustále kamkoliv. Všichni to vědí a pokud ne, připomenutí třeba jednou týdně by úplně stačilo. Když to budeš psát jen občas jako lma, nikdo tě kritizovat nebude.

Já jsem tu v diskuzích reagoval na konkrétní tvrzení nebo otázky o covidu (ve vláknech s tímto tématem), že jsem třeba dal odkaz na nějaký rozumný článek a citaci. To je v pořádku i na cestovatelském fóru.

0 Citovat

mil.maccza napsal(a):

Ahoj, dnes vyslo nové sdeleni MZV, kde z cervenych zemi vypadla Madeira, takze je v tmave cervene ?

Vypadá to tak.

0 Citovat

[citace="eremi"]

Pro info ze Sokolova, borec brachuv bývalý kolega, žádný bajkař nebo hysterik, takhle to tam teď je.

https://ct24.ceskatelevize.cz/32...-v-regionu

[/citace

Vydrzel jsem to poslochat do pulky ....nehodnotim jak moc je to odlisne od skutecnosti  ,ale pan primar ma cas 10 minut na plkani  ? Poslouchal jsem jen 5 ,,,a je nejaky jiny  opacny nazor jake to tam je ? Treba vyjadreni nejakeho pacienta  nebo nekoho s personalu  treba i anonyme aby nemel strach s vyhazovu ? Takze jednostrane vyjadreni primare ktere muze ale nemusi  vystihovat  jake to tam je 

0