Na konci roku se chystám do Bangladéše.  Poletím z Indie, kde nevím, jak dlouho budu, tedy je celkem složité určit přesný den příletu. Na webu jsem se dočetl, že se dají sehnat víza i po příletu do Bangladéše přímo na letišti, má s tím někdo zkušenosti? Případně jaké dokumenty byly potřeba? Případně jsem se dočetl, že nejbližší ambasáda, kde se dá zažádat o víza je v Berlíně. Kdybych jel tam, musím už mít dolezenou zpáteční letenku, rezervaci hotelu, itinerář, dopis, atd… nebo na tom všem zase tak moc nelpí? Jde mi o to, že je pro mě prostě nepraktické stanovovat si pevné datum, jsem rád flexibilní… :)  .

Vízum Bangladéš

Založil ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

0 reakcí

Na konci roku se chystám do Bangladéše. 
Poletím z Indie, kde nevím, jak dlouho budu, tedy je celkem složité určit přesný den příletu.

Na webu jsem se dočetl, že se dají sehnat víza i po příletu do Bangladéše přímo na letišti, má s tím někdo zkušenosti? Případně jaké dokumenty byly potřeba?

Případně jsem se dočetl, že nejbližší ambasáda, kde se dá zažádat o víza je v Berlíně. Kdybych jel tam, musím už mít dolezenou zpáteční letenku, rezervaci hotelu, itinerář, dopis, atd… nebo na tom všem zase tak moc nelpí?

Jde mi o to, že je pro mě prostě nepraktické stanovovat si pevné datum, jsem rád flexibilní… :)

0
0 reakcí