Dobrý den, našel jsem v odkazu níže letenku do BKK, kde buisness třída stojí při cestě tam necelých 7000. Není na tom něco podezřelého? Nezůstanu po nákupu na letišti?  .

[FZ] Praha – Bangkok za 6.941 Kč (jednosměrná, byznys)

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

14 reakcí

Dobrý den,

našel jsem v odkazu níže letenku do BKK, kde buisness třída stojí při cestě tam necelých 7000. Není na tom něco podezřelého? Nezůstanu po nákupu na letišti? smiley

http://flights.flydubai.com/en/results/ ... gle-flight

0

pekna cena, urcite sa nicoho netreba bat, najma ak to je priamo zo stranok FlyDubai. Ak potrebujes do BKK, tak to treba zobrat... aj ked 900 CZK je 900 CZK smiley

0 Citovat

Děkuji za odpověď smiley

0 Citovat

Doporučuji před objednáním prohledat recenze business třídy pro FlyDubai.

0 Citovat

Jedna i u nás http://cestujlevne.com/recenze-ekonomic ... -flydubai/

0 Citovat

dobre na tom je, ze tam sa da ist biznisom a naspat economy, takze to vylet nejak nepredrazi

0 Citovat

Z FlyDubai jsem letel poprvé minulý týden a naprostá pohoda.
Jídlo co dávají na trase do Prahy je dostačující a velmi dobré.
Tam byla noční linka celkem plná, ale zpět zase obsazenost cca 50% tak jsem se vyspal na trojce což bylo velmi příjemné.
Jinak prvním řadám v business se jim věnovali, měli asi i lepší jídlo, tak nelze nedoporučit pokud se ti to zdá cenově výhodné.

0 Citovat

Teď jsem se k tomu dostal pořádně, supr tip a příjemný error smiley

0 Citovat

Koupil někdo? Byznys drží/zrušen?

0 Citovat

Právě jsem zakoupil na termín 9.12.2016-29.12.2016... Tak uvidíme jestli to nezruší.

0 Citovat

Právě? Dneska už tam vidím 14 tis. za úsek.

0 Citovat

da sa este, len musis ist na ten link od hubyho. ak ides na stranku flydubai a vyhladavas, tak uz je tam ten novy layout a ceny biznisu standardne. Asi tam je pes zakopany

0 Citovat

Spatne koukas... ta cena je jenom ve smeru PRG -BKK. Nazpatek je to za normalni cenu. Kdyz si ale BKK-PRG navolis jako monkey class, tak se dostanes na cenu 6800 BC + 5900 EC = 12800. Takze to musis koupit jako return abys dosahl na tu cenu

0 Citovat

Jak píše tonic, nešel jsem skrze starší rezervační systém. Tam ty ceny vidím smiley

0 Citovat

Já mám koupené, zaplacené, vystavené, a zatím nezrušené smiley na přelomu ledna/února 2017

konečná cena 12890 tam bsn zpět eco

edit: jak je zmíněno výše, tak jsem toho dosáhl taky jenom přes zpáteční letenku

0
14 reakcí