Eurovíkend: Milán, 4* se snídaní (pá-ne) – 3.450 Kč

Ubytování
, licence CC

Využijte 3 denní nabídky portálu HRS k rezervaci 4* hotelu HERMITAGE Hotel v centru Milána za 69€ / pokoj (1.682 Kč). Poloha hotelu je v samotném centru města a kromě pokoje pro 2 osoby za tuto cenu získáváte také snídaně formou bufetů a pozdní odhlášení v 15:00. Ačkoliv do konce akce zbývá více jak 100 hodin, termínů za tuto cenu je již velmi pomálu, neváhejte s rezervací proto ani minutu!

Rezervujte si svůj pokoj na stránkách HRS >>

Letecky do Milána? Snadno a levně! Ať už se vydáte z Prahy, Brna či Bratislavy, zpáteční letenky Vás nevyjdou dráž jak na 1.000 Kč. Využít můžete letiště Malpensa (MXP) nebo Bergamo (BGY). Informace o dopravě do centra se dozvíte pod jednotlivými odkazy.

[insetleft title=“Eurovíkend za 3.450 Kč“]Letenky z Prahy + transfer z letiště + 2 noci ve 4*hotelu se snídaní[/insetleft]Příklad pěkného eurovíkendu může být například termín pátek 9.11. – neděle 11.11., kdy za letenky z Prahy do Bergama zaplatíte pouhých 884 Kč na osobu vč. všech poplatků! Nezapomeňte však cestovat pouze s kabinovým zavazadlem. Letenky zakoupíte na stránkách společnosti Wizzair. Dopravu z letiště do centra a zpět pořídíte za 9€ (215 Kč) – rezervujte si lístky předem pro jistotu místa v autobuse. Využít můžete náš vyhledávací formulář po pravé straně – Terravision. Ubytování na tento termín stojí samozřejmě 2×69€, tedy 3.364 Kč pro 2 osoby. Celkem za letenky + transfér z letiště + ubytování v 4* se snídaní zaplatí 2 osoby 6.900 Kč ! Tedy jsme na ceně cca 2/5 z ceny cestovních kanceláří!!!

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Milán{}1-default.png|Via Messina, 10, 20154 Mílanó Milano, Itálie{}hotel_0star.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Milan“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.