Letenky z Prahy: Ibiza, Španělsko – 2.176 Kč

, licence CC

Pro předprázdninové výlety na španělský ostrov Ibiza můžete využít levných letenek od nejlepší nízkonákladové aerolinie v Evropě. Zpáteční letenky s 1 přestupem v Milánu zakoupíte za 2.176 Kč. Na výběr je velké množství termínů – pro inspiraci můžete využít bezplatný vyhledávač azair.cz a nechat se tak navést na další zajímavé data.

Letenky + ubytování + auto na týden = 6.600 Kč / osoba

K celkové ceně rezervace bude připočítán poplatek 270 Kč, který se rozpočítá mezi všechny cestující. Letenky zakoupíte na stránce easyJet.com a postupujte nejdříve vyhledáním letu Praha – Milán a následně pomocí tlačítka přidat další lety Milán – Ibiza.

Při své cestě si můžete udělat také přestávku v Miláně. Na cestu si zabalte jen do příručního zavazadla, který u easyJet není váhově omezen.

Letenky bez nocování
Letenky bez nocování
Letenka s přestávkou v Miláně
Letenka s přestávkou v Miláně

Hotely na Ibize

Ubytování po celém ostrově naleznete v tomto odkazu – Hotely Ibiza. V samotném městě Ibize pak zakoupíte ubytování pro 2 osoby za 640 Kč. Ubytování na týden tak budete mít za 5.800 Kč.

Dovolená na Ibize s autem

K detailnímu prozkoumání ostrova můžete využít levných autopůjčoven. Půjčení auta na týden Vás vyjde jen na 3.000 Kč s vyzvednutím i vrácením přímo na letišti ! Využijte náš vyhledávač na hlavní stránce tohoto webu. Získáte vždy tu nejlepší nabídku od všech dealerů na jednom místě. Cestuj levně a nepij za volantem !

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Ibiza{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 3

 • Kanistr 3.2.2013, 15:07

  díky vaším stránkach jedeme na konci května na Ibizu, takže chci tímto poděkovat všem, co se na tomto webu podilejí, děkujeme:)

 • Kanistr 29.1.2013, 23:07

  zdravim, da se ocekavat v prubehu casu dalsi podobne akce na terminy pred letnimi prazninami? letenky sleduju teprve prvne a tak neznam jeste trendy:) diky:)

  • Dave 30.1.2013, 10:00

   Jasně, všechno je to +/- 3000 i na červen. Kupuj teď, u easyJetu nemá smysl čekat, nejlevněji nakoupíš co nejdřív 😉

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.