Miami z Prahy – 10.958 Kč *nová cena

, licence CC

Foto:  avarete / wikipedia

Léto strávené na plážích v Miami je snem nejednoho cestovatele. Díky novému rezervačnímu systému webu Cestujlevne.com můžete rezervovat zpáteční letenky na trase Praha – Miami jen za 11.153 10.958 Kč. Lety jsou operované společností Swiss air, případně o několik korun dražší společnostmi Lufthansa nebo United airlines.

  • Rezervace na cestujlevne.com/letenky
  • Omezení odletu: do 26.června
  • Maximální doba pobytu: 3 měsíce
  • Př. letů: 11,12,13. – 18.června
  • tip: po vyhledání dat klikněte na tlačítko Prověřit nabídku v okolních dnech

Snižujeme transakční poplatek ze 490 na 295 Kč a nabízíme letenky ještě levněji než ostatní prodejci! Prosíme však všechny, kteří budou provádět rezervaci přes cestujlevne.com/letenky, aby jako způsob platby volili možnost Převodem. 

Vstupní procedury do USA

Před první návštěvou je nutné si nechat potvrdit povolení ke vstupu. Tzv. ESTA je formulář, který bez problémů vyřídíte z domova online. Na adrese americké vlády ohledně ESTA si za 14$ vyplníte krok za krokem v češtině formulář a ihned (max do 48h) obdržíte povolení pro vstup. Podmínkou je platný biometrický pas (ten s plastovou stránkou).

Ubytování nebo půjčení auta ?

Pokud hledáte ubytování v místních hotelech, přijde Vám vhod rezervace z domova. Většinou není u cen připočítaná taxa, tato informace je však vždy zobrazena u konkrétní nabídky. Využijte aktuální nabídky hotelů se slevou 50% a více po USA.

Pro detailní prozkoumání amerického kontinentu doporučuji zapůjčit osobní automobil -nejlépe kabriolet 😉 K tomu Vám může dopomoci srovnávač cen autopůjčoven od všech hlavních hráčů na trhu.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Miami{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]
Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.