Přímé lety z Prahy do Finska – 2.059 Kč

Foto: Noční Helsinki - Mikko Miettinen, licence CC

Za zpáteční letenky do hlavního města Finska zaplatíte i nyní necelých 100€ / 2.575 Kč. Letenky jsou dostupné na trase Praha – Helsinky, a to s odletem každou středu a pátek. Návrat lze zvolit v pondělí či středu od konce října do 29.března 2014. V ceně je zahrnuté pouze příruční zavazadlo o maximální hmotnosti 10 kg.

Praha - Helsinki za 79€
hel

*Aktualizace: k dnešnímu dni můžete rezervovat na vybrané termíny letenky za 79€ / 2.059 Kč

 • Rezervuj letenku na norwegian.com
 • Termíny zobrazeny v kalendáři

Norský nízkorozpočtový dopravce patří se svou flotilou do nejmodernějších v celé Evropě. Na většině spojů nabízí WiFi připojení po celou dobu letu.

Ubytování v Helsinkách

Levné hotely můžete rezervovat i s možností zrušení rezervace zdarma pro případ akčních nabídek v okolí. Průměrná cena hotelů v Helsinkách se pohybuje okolo 2.000 Kč za noc pro 2 osoby. Levnější variantou mohou být určitě hostely, případně soukromé apartmány.

Využijte jeden z největších portálů poskytujících ubytování v apartmánech Airbnb.cz a uplatněte slevu 495 Kč na první rezervaci.

[google-map-v3 width=“660″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Helsinki{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

 • Yvona 10.3.2014, 17:27

  Dobrý den,můžete mi prosím poradit kterou společností a co nejlevněji se dostat do Helsinek – Finska v termínu 4.nebo 5.dubna? Jedná se o jednosměrnou jízdenku,letíme úplně poprvé,tak se v tom neumím moc orientovat. Děkuji Yvona

  • Dave 10.3.2014, 18:22

   Dobrý den, nejlevněji zakoupíte letenky přímo u dopravce Norwegian – http://bit.ly/1i5d9Bb
   Cena za letenku je 87€, zavazadlo lze přikoupit za 15€ tuším. Zároveň si nezapomeňte vytisknout doma letenku – online check-in je totiž zdarma.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.