Ahoj, budu psát článek na téma kreditky a lounge vstupy. Máte/využíváte někdo? Tipy, rady, podněty k tématu by se hodily  .

VIP salónky díky kreditkám

Založil ve fóru Trip reporty z letu

Mi je celkem počet volnych LK vstupů volný, ale pobavila mě ta rychlá reakce na ČSOB. Jinak ta karta stojí 199Kč/měsíčně bez příjmu 50k (přeposílání... )

0 Citovat

Zlatá karta je jen za 149 Kč / měsíc (i k obyčejnému účtu).

A na exkluzivní to online změnit nejde (prý po telefonu a podepsat v aplikaci by jít mohlo). 

0 Citovat

2 vstupy ročně žádná hitparáda, za tu karmu s podporou ruský invaze.
Jak se to počítá, když to budu mít jen půl roku? Dostanu celý jeden vstup? :-)

2 Citovat

tmx napsal(a):

Zlatá karta je jen za 149 Kč / měsíc (i k obyčejnému účtu).

A na exkluzivní to online změnit nejde (prý po telefonu a podepsat v aplikaci by jít mohlo). 

 

pak ale nedostaneš odměnu, ta je jen pro nový

0 Citovat

Jakou odměnu?

0 Citovat

Odměnu jejich slovy. Vedení půl roku gratis.

0 Citovat

Vedení půl roku zdarma a 2 LoungeKey vstupy má kreditka (RB premium). Zlatá karta za 149 Kč s 4 LK vstupy, respektive 2x v ceně Exkluzivního účtu, je debetka. 

0 Citovat

Tak se v tom nějak ztrácím 😂

0 Citovat

To zase zrusi, neb chytrolini toto zase husti u Kacky na fb koupakum do hlavy.

1 Citovat

Nějak nerozumím, proč chodilte na fb té “hmmm”. Ta si z toho už udělala dávno kšeft a vy jí přispíváte na to, aby mohla dál očůrávat kde co a ještě to radit ostatním. 
Jinak je jasné,  že i tady je mraky těch, co si to založí na půl roku a pak zase zruší. I ten brum hádám bude mezi nimi, o když tady na to tak intenzivně plive. Ale třeba se pletu 😂

7 Citovat

@niemandos - já třeba už asi 10x měl prst na Zrušit sledování, ale vlastně mě (asi trochu pracovní deformace) fascinují její manipulativní praktiky směrem k tomu svému poslušnému stádu. Vlastně to má skoro atributy sekty. Guru v sukni:)

5 Citovat

Intenzivně plive kdo na co, pane řediteli?

Mě zajímá, jak to účtujou.

To víte, ne každej je bůh salónků, jako vy, aby všemi kolem opovrhoval...

3 Citovat

To máš pravdu. Když ona je fakt hodně  přesvědčivá a umí poutavě psát. I o tom, že šlápla do hovna dokáže napsat, že to byl neskutečný zážitek :-). Vzpomínám si na její první cestopis z Thajska. Naprostá amaterka.Ale během třil let se z ní díky  líbivému psaní stala celebrita pro lidi, co cestování rozumí jak já jaderně fyzice 😀

9 Citovat

niemandos_1 napsal(a): Jinak je jasné,  že i tady je mraky těch, co si to založí na půl roku a pak zase zruší. I ten brum hádám bude mezi nimi, o když tady na to tak intenzivně plive. Ale třeba se pletu 😂

Vzhledem k tomu, že Raiffeisenbank zaplatila jen v roce 2023 Russákům bezmála 12 miliard Kč na daních, tak pustit zrovna jim žilou neshledávám jakkoli problematické.

Nedávno ale měli opakovaně akci na 6x500 Kč za užívání běžného účtu vedeného zdarma, což mi přijde z hlediska profitu jako mnohem efektivnější. 

1 Citovat

Jako je zajímavé,  že  se jim ta kreditní karta s 2LK a neomezeným vstupem v PRG, VIE a BTS vyplacela i za těch 199kč/měsíc co člověk musel platit, když nechtěl přeposílat. Když jsem ještě potřeboval LK, tak jsem si ji taky na pár (doslova) mesíců pořídil..

0 Citovat

niemandos_1 napsal(a):

Nějak nerozumím, proč chodilte na fb té “hmmm”. Ta si z toho už udělala dávno kšeft a vy jí přispíváte na to, aby mohla dál očůrávat kde co a ještě to radit ostatním. 
Jinak je jasné,  že i tady je mraky těch, co si to založí na půl roku a pak zase zruší. I ten brum hádám bude mezi nimi, o když tady na to tak intenzivně plive. Ale třeba se pletu 😂

presne tak, Z povzdálí sleduju, kam se to zvrhava, vlastne na zacatku jsem s ni (cca 3 roky zpet) nemela problem, docela hezky i neco psala, ale ted uz to hrne 100tisicum. lidi jak buldozer, ale treba nekdy si jako toto ohledne salonku prectu a aspon vim, kdo ma prsty ve zhorseni csob podminek, jinak ji neresim.

5 Citovat

Mandre napsal(a):

To zase zrusi, neb chytrolini toto zase husti u Kacky na fb koupakum do hlavy.

Přicházíme o něco zajímavého od paní nebo slečny chichi chacha chocho?

0 Citovat

niemandos_1 napsal(a):

Nějak nerozumím, proč chodilte na fb té “hmmm”. Ta si z toho už udělala dávno kšeft a vy jí přispíváte na to, aby mohla dál očůrávat kde co a ještě to radit ostatním. 

Ja se tam chodim pobavit (z mobilu nelze posledni slovo kurzivou, jinak by bylo). Tj. sledovat, kam az se da klesnout, jake vych*anosti prodavat za vychytavky, neznalosti za prednosti a obycejnou vulgarnost za znak drsne cestovatelky. Proc to vlastne delam, to nevim. Asi lehky masochismus...

5 Citovat

Nee, jenom, jak husti ty salonky vsem oveckam, tak proudi celkem davy do csob zrizovat premium ucet a tocit, diky tomu se pak zprisnuji podminky a ted uz se tam propira i RB🤦‍♀️.

3 Citovat

Link please, guilty pleasure 😏

0 Citovat

tez se pridam, co je to za grupac?

0 Citovat

Nedělal bych to. Ze zvědavosti jsem se podíval a je to ještě vetší hardcore než jsem čekal. Nechápu, kde si tohle bere svoje posluchače.

1 Citovat

https://m.facebook.com/CESTUJIzaKACKU/

0 Citovat

Tak kdo by  neznal skleničkovou Kateřinu!  Já ji tak před  lety tady pojmenoval, protože i na vrcholu hory má potřebu chlastat. Jestli je to alkoholismus, či jen póza jak přílákat víc oveček,  opravdu nevím. Ale když jsem viděl fotky nákupů z jejích cest, kde bylo lahví víc  jak rohlilků, přikláním se k první variantě. Na druhou strnu, kdo by se chlubil fotkou rohlíků, pokud se dají v dané zemi teda vůbec koupit 😂😂

1 Citovat

Tak jak mi dřív vadila, tak teď, když jsem se podíval na ten její FB, tak je mi jí spíš líto. Tohle už je diagnoza.

1