Ahoj, budu psát článek na téma kreditky a lounge vstupy. Máte/využíváte někdo? Tipy, rady, podněty k tématu by se hodily  .

VIP salónky díky kreditkám

Založil ve fóru Trip reporty z letu

Furt vidím trochu rozdíl mezi Jankou z Horních Uher a paní chichi chacha chocho, která přímo radí a navádí k podvodům ve stylu "tady neplaťte celou jízdenku atp.". Oni tam tedy v Haluškistánu mají ještě nějakého brejlatého chlapíka, ynfljůensera, ale toho jsem nevydržel dýl než pár minut, zjevně nejsem cílová skupina. 

 

Barney: také na Vás na první dobrou nevidím nic závadného :-) U té KO zjevně problém je nemá ho jen pár lidí. 

 

 

1 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

Tento Videokurz od "slovenské íkony lacného cestovania" jsem zatím nepodstoupil, tak by nám třeba slovenští přispěvatelé mohli prozradit, jaké vychytávky používá.

Stále mám víru, že jsou ve vší počestnosti, a tudíž slovenské banky na to nijak nereagují, narozdíl od těch českých ...

Slovensko bude menší trh (taky většina země furt vypadá skoro jako v roce 1984...), ten dopad ochcávačů a přeposílačů tam může být pod úrovní, kdy by to chtěly nebo musely banky nějak řešit. 

1 Citovat

Filip, kludni sa, radsej chod niekde kontrolovat transkripciu a transliteraciu.

7 Citovat

Mě v této diskuzi chybí jedna odpověď. Kdo nabonzoval KO, že ji tady řešíme. Zveřejněná soukromá korespondence minimálně dvě osoby vylučuje.

1 Citovat

tonic napsal(a):

Filip, kludni sa, radsej chod niekde kontrolovat transkripciu a transliteraciu.

Jsem klidnej, Toniku, neměj obavy. 

0 Citovat

floodland napsal(a):

Mě v této diskuzi chybí jedna odpověď. Kdo nabonzoval KO, že ji tady řešíme. Zveřejněná soukromá korespondence minimálně dvě osoby vylučuje.



Není zač


screenshot-2024-06-05-at-14-57-54.png

0 Citovat

Že vás ještě baví to pořád dokola rozebírat a řešit...

9 Citovat

Tedy ještě k těm kartičkářům v saloncích a omezením přeposílání... 

Zapomínáte, že odlet a salonky v PRG a VIE je většinou  jen první část cesty, lidé používají i jiná letiště a jejich salonky, odkud se vrací zpět. Jak to tam chcete regulovat? Obzvlášť, když nemají s bankami nic společného.

0 Citovat

Banka to může regulovat tím, že zvýší požadavky. Sorry jako, ale manželský pár s 2 průměrnými platy a hypotékou mi nepřijdou jako klient s nadstandardními příjmy.

3 Citovat

Tak zrovna salónky v koupáckých destinacích, kam se držitelé karet dostanou nejdál, nejsou úplně top. Takže těm bude stačit to, co dostanou od banky. 

0 Citovat

"Nejsou úplně top" - vzpomněl jsem si na Brno a Burgas. To by pro ně byla ještě velká lichotka. 🤣

0 Citovat

Za mě asi zatím nejslabší Zadar - byla jsem tam po celou dobu sama, jen s obsluhou, má asi 20 m2....

0 Citovat

Já to četl jako  "má asi 20cm"...

1 Citovat

Sue Ellen Ewing napsal(a):

Za mě asi zatím nejslabší Zadar - byla jsem tam po celou dobu sama, jen s obsluhou, má asi 20 m2....

  

Pelinkovac od Marasky byl,  led taky i citron. Co víc si přát  😀

 
2 Citovat

Letiště ve městě Dali v Číně, byli jsme tam v salónku na PP. Na výběr byla rozsáhlá nabídka: voda, čaj, instantní nudle a sušenky. Od té doby je pro mě jakýkoliv salónek naprosto luxusní...

2 Citovat

Jojo salónek v Zadaru je jako když přijdeš k někomu domů na návštěvu do obýváku.

0 Citovat

Zadarský je ještě menší než Katánský?! 😮

0 Citovat

Tak mi dnes přišlo od CSOB upozornění na změnu podmínek  premium.

0 Citovat

Tak do konce roku casu dost presunout tam 300k. Zaroven zvysili limit na sporaku s urocenim 5% z 250k na 500k, takze aspon momentalne se da i ten sporak vyuzit, dokud uroceni nepujde dolu.

3 Citovat

:) mi už přišli 2 maily z Raiffeisenbank,  ať si zlatou kartu se vstupem do salónku udělám u nich...

1 Citovat

Iga lounge IST, nemela jsem prehnane ocekavani, ale je fajn, aktualne ani neni moc obsazeny. Boarding passy nam nezabavili (vychazi nam to na ty 3 hodiny akorat do dalsiho boardingu). Jidlo teply bufet, studeny slany bufet (humus, tahini apod.), sladky bar vyber asi z 10 druhu. Piti dostatek, cepovane pivko, pani griluje fresh kofty. Pokud budeme v IST, nevaham pouzit LK znovu. Wifi na letisti 4 hod zdarma na pas.


img-8554.jpeg
img-8553.jpeg
img-8558.jpeg
img-8557.jpeg

2 Citovat

Lord Pitzbudka napsal(a):

Asi bych šel spíš do týá hospody, pokud se chcete najíst.

v Erste mají v normální denní době 1-2 jídla. Jako tradičně tam maj kurecí řízečky + k tomu občas něco (něco s rejží, už jsem zhapoměl co).

Pokud se chcete primárně jen najíst, tak bych šel jinam .)

To je zajímavá citace! Zdá se, že se autor rozhoduje mezi restaurací a hospodou kvůli jídlu. Ve větším množství textu popisuje nabídku jídel v restauraci, ale zdůrazňuje, že pokud jde jen o stravu, možná je lepší jít jinam. Takže se zdá, že autor zvažuje nejen kvalitu jídla, ale i celkovou atmosféru a zážitek z místa, kde se najíst.<a href="https://wasuppgb.com/">Whatsapp GB</a>

0 Citovat

Aspire Lounge No.26 Schiphol - stojí za návštěvu (na LoungeKey)? Díky za názor.

0 Citovat

Tam jsem byl před dvěma lety. Byl hodně plný. Všude neodnesené nádobí. Obstojné nápoje i něco teplého, ale jen vegetariánského. 

0 Citovat

lucii.cr napsal(a):

Iga lounge IST, nemela jsem prehnane ocekavani, ale je fajn, aktualne ani neni moc obsazeny. 

:-))) Pobavilo... Ale uklidním tě, všude jinde v Evropě to už bude jedině horší. 

A tip pro přátele piva, lepší než zde čepovaný Efes je lepší požádat barmana o lahvový, nefiltrovaný Bomonti. Mezi slepými je to král:-)

2