Ahoj, budu psát článek na téma kreditky a lounge vstupy. Máte/využíváte někdo? Tipy, rady, podněty k tématu by se hodily  .

VIP salónky díky kreditkám

Založil ve fóru Trip reporty z letu

S RB Premium je neomezený počet vstupů na T1 v Praze? Tam můžu vždy vzít na druhou kartu spolucestovatele?

0 Citovat

Sultán:

RB premium dávají 1x zlatou debetních VISA(fast track terminál 2 +4xLK) ještě na pobočce jsem si objednal v bankovnictví druhou zlatou debetku kartu grátis od Mastercard (terminál 1 Praha, Vídeň, Bratislava +4x LK) na tu jejich kreditku (třetí karta grátis) je to samé jako na mastercard goldb akorat vstupy na LK jsou jen 2. Takže neomezený počet na terminálu 1 mate na zlatou debetku mastercard a zlatou kreditku.

1 Citovat

Barney

Díky moc

0 Citovat

Erste na Ruzyni jsem byl v lednu s kolegou, ja na free Erste kartu, on z me stejne karty na LK

0 Citovat

Niemandos: o postoji RB k Rusku vím a účet u RB mám. Rad si za Ruské peníze zajdu do salónku. RB je pro mě výhodné ve všech směrech. Na Ukrajinu dávám poměrně velké peníze na místní poměry a snad se tam brzo podívám  ;) (volič ano ani spd nejsem) ale to sem nepatří…

Mate teď někdo zkušenost se salónkem v Bratislavě? Myslím tím obsazenost. Poletim odtamtud v září do Prahy, tak jestli má cenu tam chodit, dle těch recenzi na Google se nechci zbytečně po ránu nasirat.

2 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

RB svými daněmi platí ruskou invazi do Ukrajiny. A už dříve jsem viděl stížnosti lidí, jak s nimi, dle vlastního hodnocení klientsky nepřívětivější, banka vyjebala.

Zkus jinou optiku. Taková banka by potřebovala desítky tisíc přeposílačů, které ji budou stát peníze a nic na nich nevydělá. Poté dobře jim tak za působení v okupační (ne)mocnosti.

0 Citovat

Jde mi o pražský T1 Mastarcard lounge, možností vstupu tam mám několik (na své jméno), jen tam tentokrát potřebuju s námi dostat třetího hosta...

0 Citovat

Dnes opět Fast track lounge úplně prázdný. Teda kecal bych. My 2 plus další 2 lidi. V nabídce se nic nezměnilo. V 7 ráno polévka (hráškový krém), pizza, hromada zeleniny, pomazánky, šunky, salami, sýry, vejce na tvrdo. Chybí mi tam nějaké maso, nebo alespoň párek. Ale chodím tam hlavně kvůli rohlíku s máslem, gin-tonic a fast odbavení …Vstup na RB Visa gold 


img-8326.jpeg

2 Citovat

Muzu se zeptat, jestli to dobre vidim, je tam krom tech neomezenych vstupu 4xLK na Visa Gold a 4xLk na MC Gold?? K exkluzivnimu uctu.

1 Citovat

Je to tak. Plus ještě 2lk na kreditku. Takže celkem 10LK

0 Citovat

Jo dik. Ja tam zatim mam obyc ucet, asi ho prevedou bez problemu na exkluzivni?? Je to celkem zajimave rozsireni k Erste a CSOB😇

0 Citovat

Asi bych v tom neviděl problém. Možná pak budeš muset v bankovnictví udělat fiktivní ztrátu stávající karty a pak objednat zlatou. Přítelkyni převedly účet. Měla tam původní debetku, objednala zlatou visu ale ta druhá zlatá mc ji nešla, jelikož už tam měla obyč debetku mc. Takže proste ztráta a pak objednat šla…

0 Citovat

jj, a do toho Fast tracku lze jit i na LK? … deti… trosku komplikace… na T1 do MC je musim bud vzit na LK anebo na jinou MC, zalezi kdo tam je na prepazce🤦‍♀️

0 Citovat

Nelze na LK. Doplatek za další pozvanou osobu je 500,- 

0 Citovat

Aha. Jinak se to da rovnou prevest v appce, ted jsem to udelala. Zmena se projevi 1.9.

1 Citovat

@Barney Flyer : já jsem kartu v bankovnictví normálně zrušil, nemusel jsem provádět žádnou fiktivní ztrátu...

0 Citovat

Jojo jde zrušit. Jediný co se mi v bankovnictví nedaří je ta kreditka zadarmo. Někomu se povedlo?

0 Citovat

Barney Flyer napsal(a):

Asi bych v tom neviděl problém. Možná pak budeš muset v bankovnictví udělat fiktivní ztrátu stávající karty a pak objednat zlatou. Přítelkyni převedly účet. Měla tam původní debetku, objednala zlatou visu ale ta druhá zlatá mc ji nešla, jelikož už tam měla obyč debetku mc. Takže proste ztráta a pak objednat šla…

stávající kartu není potřeba ztrácet, v internetovém bankovnictví se dá prostě zrušit a pak objednat nová zdarma. Dělala jsem nedávno

0 Citovat

Barney to říká dobře. Jsou tam na výběr jen možnosti ztráta karty a nebo odcizení. Klasické zrušení tam není

Vstupy do LK se počítají dle kalendářního roku, nebo od počátku smlouvy? Respektive, kdy se mi počet opět obnoví.

0 Citovat

Vzdycky to je kalendarni rok

2 Citovat

Jinak nove v Larnace na LK Scala lounge. ( zase po nedavnem emailu a zadosti o zpristupneni salonku v LCA😘😂)

0 Citovat

Aktuálně je MasterCard salonek T1 poloprázdný. Dokonce přidali velkou extra místnost s nápoji a dezerty. Na výběr jsou dvě polévky, kuřecí řízečky a steaky, brambory, zelenina, saláty, vajíčka, sýry, šunka atd. Za mě spokojenost.

3 Citovat

Co zy dezerty? S těmi to byla vždy tragédie.

 

0 Citovat

Je čtvrtek a končí prázdniny, takže teď už to bude jenom lepší. 
Včera jsem byl mimochodem v ČSOB přehodit k nim penzijko a byl jsem jemně upozorněn na změnu podmínek u premium :). 

0 Citovat

Taky jsem to vyřešil penzijkem...

0