Ahoj, budu psát článek na téma kreditky a lounge vstupy. Máte/využíváte někdo? Tipy, rady, podněty k tématu by se hodily  .

VIP salónky díky kreditkám

Založil ve fóru Trip reporty z letu

Roman T. napsal(a):


vytratili sa, lebo Revolut zrušil Smartdelay 🤷🏻‍♂️😂

[/citace]

 

Myslel som si :))

0 Citovat

@lucie skaroupkova : jak psáno od jiných přede mnou- ohlásit to předem : infinite-host . Já, resp. host  letos takto 2x , naposledy 6/24. Ale personál rozhodne. Nám to dokonce posledně  pán sám navrhl, že lepší...než vyplácat LK.

1 Citovat

lucie.skaroupkova napsal(a):

@Michal. Diky za info, ale na to jsem se neptala :)

Mohu potvrdit, že s hodnou obsluhou jsem takto prošel s dcerou. 

1 Citovat

lucie.skaroupkova napsal(a):

@Michal. Diky za info, ale na to jsem se neptala :)

Promiňte, ale já kdybych vlezla někam jako nová na fórum, položila dotaz a lidé by mi odpovídali, tak bych všem poděkovala bez ironických dovětků, že na to jsem se neptala. Ale každý to má asi jinak, asi jsem "stará škola". 

6 Citovat

@Firefly - to rozhodne nebylo mysleno ironicky, proto tam byl smajlik.

Ale potrebovala jsem proste odpoved na konkretni dotaz.

A to, ze jsem se teprve nedavno prihlasila znovu, neznamena, ze to tu nesluduji uz leta :)

Mela jsem i puvodni prihlaseni a jiz mockrat se zapojila do debat, ale je to uz par let. Nyni jsem zjistla, ze uz mi prihlaseni nefunguje, a ze je potreba se registrovat znovu.

2 Citovat

Roman T. napsal(a):

vytratili sa, lebo Revolut zrušil Smartdelay 🤷🏻‍♂️😂

Je to tak, do 15.9. 🙄

Asi měl Wizz často zpoždění, tak se jim to nevyplatilo 😁


screenshot-20240916-172023-revolut.jpg

1 Citovat

Prosím a radu jak funguje vstup do VIP salonku např. na letišti v Istanbulu s RB VISA Gold. Nevím ani co je to LoungeKey, takže prosím vysvětlit polopatě :-D Potřebovala bych na jednu kartu vstup pro 2 dospělé a 2 letou dceru. Děkuji za vysvětlení. 

0 Citovat

Nejprve si stáhnetěte apku Lounge key. Ve vyhledávači salónků si zadejte letiště. V popisu si vyberte dle hodnocení a místa kde se na letišti nachází. Na kartě RB VISA gold máte 4 vstupy ročně do salónku podporující Lounge Key. 1 vstup = většinou jedna osoba. Tzn. pokud jdete s někým, tak čerpáte 2 vstupy. Dítě do 2 let bývá většinou grátis, ale to v apce najdete u popisu salónku také. P.S.: pokud mate RB VISA gold, tak máte nárok i na druhou RB Mastercard Gold zdarma (další 4 vstupy grátis)

0 Citovat

Upresnění: v appce LoungeKey lze hledat salonky až po registraci a přihlášení. Ne webu to lze obejít odkazem na LoungeKey od Rajfky.

K účtu lze mít i 2 stejné zlaté debetky, jednu pro sebe a druhou dodatkovou pro partnera, nemusí to být jedna Visa a jedna MC.

0 Citovat

Aktuální informace z Program výhod pro kreditní karty Raiffeisenbank:

RB Premium:

vstupy do letištních salonků   Salonky celosvětové sítě LoungeKey   2 vstupy zdarma každý kalendářní rok poté 32 USD / osoba / vstup   Mastercard Lounge Praha, SKY a VIENNA Lounge Vídeň   a Caproni Lounge Bratislava   zdarma, více na www.rb.cz   vstup do letištních salonků je umožněn pouze s platnou letenkou / palubní vstupenkou

VISA Gold:

vstupy do letištních salonků   FastTrack Lounge Praha, SKY a VIENNA Lounge Vídeň   zvýhodněný poplatek za vstup, více na www.visa.cz   vstup do letištního salonku je umožněn pouze s platnou letenkou / palubní vstupenkou

A vzhledem k tomu, že karta stojí 2400 Kč ročně, je třeba zvážit, jestli se vůbec vyplatí...

0 Citovat

Tak já myslím, že se nejedná o kreditku VISA Gold, ale debetku. Buď zdarma k exkluzivnímu účtu, nebo k aktivnímu, kde je na rok zdarma. 

3 Citovat

Uz se budu asi opakovat. Je tam možnost 2x debetka a  1x kreditka (dohromady 10xLK) debedka lze VISA i MC, kredika je MC

0 Citovat

Upřesnění rb debetka visa gold ma vstup do salonku prg t2 (schengen) zdarma a 2 vstupy lounge key ročně 

0 Citovat

pokus: Visa GOLD RB debetka má 4x LK + Fast Track Lounge T2

https://www.rb.cz/osobni/ucty/sl...lata-karta

5 Citovat

Asi jsem dostala špatnou informaci od bankéře 

0 Citovat

Barney Flyer napsal(a):

Nejprve si stáhnetěte apku Lounge key. Ve vyhledávači salónků si zadejte letiště. V popisu si vyberte dle hodnocení a místa kde se na letišti nachází. Na kartě RB VISA gold máte 4 vstupy ročně do salónku podporující Lounge Key. 1 vstup = většinou jedna osoba. Tzn. pokud jdete s někým, tak čerpáte 2 vstupy. Dítě do 2 let bývá většinou grátis, ale to v apce najdete u popisu salónku také. P.S.: pokud mate RB VISA gold, tak máte nárok i na druhou RB Mastercard Gold zdarma (další 4 vstupy grátis)

Pokud si někdo nyní žádal o zlatou na rok zdarma, tak jsem tam teda viděl, že je na výběr to nebo to.

P.S.: pokud mate RB VISA gold, tak máte nárok i na druhou RB Mastercard Gold zdarma (další 4 vstupy grátis)

0 Citovat

tonic napsal(a):

prosim vas, existuje este nejaka moznost za lacny peniaz ziskat napr. LoungeKey vstup do saloniku? Nejak sa ti predajcovia "v sedej zone" stratili :D Ide o to, ze kamos poleti cez Sabihu a bude tam mat par hodin prestup a vieme ake ceny su teraz na tureckych letiskach :D Diky

 

existuje ich stale niekolko

0 Citovat

Vám opravdu projde x vstupů na jednu kartu a x vstupů na další kartu?

Mně u Erste to nejde, na jedno RČ (několik účtů) jen 8 vstupů do LK, víc ani náhodou, bez ohledu na použité karty.

0 Citovat

Vetsinou se to resi dalsima bankama/kartama.

0 Citovat

Ano, RB má vstupy na kartu, ne na účet. 

2 Citovat

andula napsal(a):

Vám opravdu projde x vstupů na jednu kartu a x vstupů na další kartu?

Mně u Erste to nejde, na jedno RČ (několik účtů) jen 8 vstupů do LK, víc ani náhodou, bez ohledu na použité karty.

ja mam u erste premier visa infinite debetku i kreditku a mam je separe registrovane na LK, jiny account number, a kumulovane za obe karty urcite mivam vice nez 8 vstupu za rok

0 Citovat

Zkoušela jsem to a vždycky mi to vyhodilo ten původní účet u LK, tak nevím, kde dělám chybu.

0 Citovat

Trochu OT. Nicmene tyka se to premiovych uctu a karet. Uplatnoval jsem skodu zpusobenou na pujcene lodi v Norsku (v zapalu souboje s rybou nas to fouklo na melcinu a lodni sroub se nema rad s kameny) u Kooperativy (pojisteni k uctu Erste Premier), slo o necelych 10tis CZK. Vse bez problemu vyrizeno cca behem tydne po nahrani podkladu online.

1