Ahoj, budu psát článek na téma kreditky a lounge vstupy. Máte/využíváte někdo? Tipy, rady, podněty k tématu by se hodily  .

VIP salónky díky kreditkám

Založil ve fóru Trip reporty z letu

Roman T. napsal(a):


vytratili sa, lebo Revolut zrušil Smartdelay 🤷🏻‍♂️😂

[/citace]

 

Myslel som si :))

0 Citovat

@lucie skaroupkova : jak psáno od jiných přede mnou- ohlásit to předem : infinite-host . Já, resp. host  letos takto 2x , naposledy 6/24. Ale personál rozhodne. Nám to dokonce posledně  pán sám navrhl, že lepší...než vyplácat LK.

1 Citovat

lucie.skaroupkova napsal(a):

@Michal. Diky za info, ale na to jsem se neptala :)

Mohu potvrdit, že s hodnou obsluhou jsem takto prošel s dcerou. 

1 Citovat

lucie.skaroupkova napsal(a):

@Michal. Diky za info, ale na to jsem se neptala :)

Promiňte, ale já kdybych vlezla někam jako nová na fórum, položila dotaz a lidé by mi odpovídali, tak bych všem poděkovala bez ironických dovětků, že na to jsem se neptala. Ale každý to má asi jinak, asi jsem "stará škola". 

6 Citovat

@Firefly - to rozhodne nebylo mysleno ironicky, proto tam byl smajlik.

Ale potrebovala jsem proste odpoved na konkretni dotaz.

A to, ze jsem se teprve nedavno prihlasila znovu, neznamena, ze to tu nesluduji uz leta :)

Mela jsem i puvodni prihlaseni a jiz mockrat se zapojila do debat, ale je to uz par let. Nyni jsem zjistla, ze uz mi prihlaseni nefunguje, a ze je potreba se registrovat znovu.

2 Citovat

Roman T. napsal(a):

vytratili sa, lebo Revolut zrušil Smartdelay 🤷🏻‍♂️😂

Je to tak, do 15.9. 🙄

Asi měl Wizz často zpoždění, tak se jim to nevyplatilo 😁


screenshot-20240916-172023-revolut.jpg

1 Citovat

Prosím a radu jak funguje vstup do VIP salonku např. na letišti v Istanbulu s RB VISA Gold. Nevím ani co je to LoungeKey, takže prosím vysvětlit polopatě :-D Potřebovala bych na jednu kartu vstup pro 2 dospělé a 2 letou dceru. Děkuji za vysvětlení. 

0 Citovat

Nejprve si stáhnetěte apku Lounge key. Ve vyhledávači salónků si zadejte letiště. V popisu si vyberte dle hodnocení a místa kde se na letišti nachází. Na kartě RB VISA gold máte 4 vstupy ročně do salónku podporující Lounge Key. 1 vstup = většinou jedna osoba. Tzn. pokud jdete s někým, tak čerpáte 2 vstupy. Dítě do 2 let bývá většinou grátis, ale to v apce najdete u popisu salónku také. P.S.: pokud mate RB VISA gold, tak máte nárok i na druhou RB Mastercard Gold zdarma (další 4 vstupy grátis)

0 Citovat

Upresnění: v appce LoungeKey lze hledat salonky až po registraci a přihlášení. Ne webu to lze obejít odkazem na LoungeKey od Rajfky.

K účtu lze mít i 2 stejné zlaté debetky, jednu pro sebe a druhou dodatkovou pro partnera, nemusí to být jedna Visa a jedna MC.

0 Citovat

Aktuální informace z Program výhod pro kreditní karty Raiffeisenbank:

RB Premium:

vstupy do letištních salonků   Salonky celosvětové sítě LoungeKey   2 vstupy zdarma každý kalendářní rok poté 32 USD / osoba / vstup   Mastercard Lounge Praha, SKY a VIENNA Lounge Vídeň   a Caproni Lounge Bratislava   zdarma, více na www.rb.cz   vstup do letištních salonků je umožněn pouze s platnou letenkou / palubní vstupenkou

VISA Gold:

vstupy do letištních salonků   FastTrack Lounge Praha, SKY a VIENNA Lounge Vídeň   zvýhodněný poplatek za vstup, více na www.visa.cz   vstup do letištního salonku je umožněn pouze s platnou letenkou / palubní vstupenkou

A vzhledem k tomu, že karta stojí 2400 Kč ročně, je třeba zvážit, jestli se vůbec vyplatí...

0 Citovat

Tak já myslím, že se nejedná o kreditku VISA Gold, ale debetku. Buď zdarma k exkluzivnímu účtu, nebo k aktivnímu, kde je na rok zdarma. 

3 Citovat

Uz se budu asi opakovat. Je tam možnost 2x debetka a  1x kreditka (dohromady 10xLK) debedka lze VISA i MC, kredika je MC

0 Citovat

Upřesnění rb debetka visa gold ma vstup do salonku prg t2 (schengen) zdarma a 2 vstupy lounge key ročně 

0 Citovat

pokus: Visa GOLD RB debetka má 4x LK + Fast Track Lounge T2

https://www.rb.cz/osobni/ucty/sl...lata-karta

5 Citovat

Asi jsem dostala špatnou informaci od bankéře 

0 Citovat

Barney Flyer napsal(a):

Nejprve si stáhnetěte apku Lounge key. Ve vyhledávači salónků si zadejte letiště. V popisu si vyberte dle hodnocení a místa kde se na letišti nachází. Na kartě RB VISA gold máte 4 vstupy ročně do salónku podporující Lounge Key. 1 vstup = většinou jedna osoba. Tzn. pokud jdete s někým, tak čerpáte 2 vstupy. Dítě do 2 let bývá většinou grátis, ale to v apce najdete u popisu salónku také. P.S.: pokud mate RB VISA gold, tak máte nárok i na druhou RB Mastercard Gold zdarma (další 4 vstupy grátis)

Pokud si někdo nyní žádal o zlatou na rok zdarma, tak jsem tam teda viděl, že je na výběr to nebo to.

P.S.: pokud mate RB VISA gold, tak máte nárok i na druhou RB Mastercard Gold zdarma (další 4 vstupy grátis)

0 Citovat

tonic napsal(a):

prosim vas, existuje este nejaka moznost za lacny peniaz ziskat napr. LoungeKey vstup do saloniku? Nejak sa ti predajcovia "v sedej zone" stratili :D Ide o to, ze kamos poleti cez Sabihu a bude tam mat par hodin prestup a vieme ake ceny su teraz na tureckych letiskach :D Diky

 

existuje ich stale niekolko

0 Citovat

Vám opravdu projde x vstupů na jednu kartu a x vstupů na další kartu?

Mně u Erste to nejde, na jedno RČ (několik účtů) jen 8 vstupů do LK, víc ani náhodou, bez ohledu na použité karty.

0 Citovat

Vetsinou se to resi dalsima bankama/kartama.

0 Citovat

Ano, RB má vstupy na kartu, ne na účet. 

2 Citovat

andula napsal(a):

Vám opravdu projde x vstupů na jednu kartu a x vstupů na další kartu?

Mně u Erste to nejde, na jedno RČ (několik účtů) jen 8 vstupů do LK, víc ani náhodou, bez ohledu na použité karty.

ja mam u erste premier visa infinite debetku i kreditku a mam je separe registrovane na LK, jiny account number, a kumulovane za obe karty urcite mivam vice nez 8 vstupu za rok

0 Citovat

Zkoušela jsem to a vždycky mi to vyhodilo ten původní účet u LK, tak nevím, kde dělám chybu.

0 Citovat

Trochu OT. Nicmene tyka se to premiovych uctu a karet. Uplatnoval jsem skodu zpusobenou na pujcene lodi v Norsku (v zapalu souboje s rybou nas to fouklo na melcinu a lodni sroub se nema rad s kameny) u Kooperativy (pojisteni k uctu Erste Premier), slo o necelych 10tis CZK. Vse bez problemu vyrizeno cca behem tydne po nahrani podkladu online.

3 Citovat

Zkušenost ze salonku v INNsbrucku - vstup na LK ano, DP ne. Na to, že je to velmi malé letiště je zde rozumný výběr nápojů - nealko, 3 druhy piva, asi 7 lahví tvrdého. K tomu kávovar s překvapivě dobrou kávou (ano, na tebe se dívám, Praho). K jídlu dvě polévky a teplé jídlo - špetzle a až došly, tak teplá pizza. Na pultu zákusky od jogurtů, dortů až po preclíky. Pečivo a základní výběr šunky a sýrů jako kdekoliv jinde. Byli jsme poslední let dne a všeho tam bylo opravdu dost. 

0 Citovat

Doufam, ze aspon jedno z piv byl lahodny Weissbier. 
Co se tyce kavy, tak ze by rovnez znacka podle zapadoceskeho rodaka Julia Meinla?! Ta mi posledne ve Vienna Loungi take mimoradne chutnala.
Jo, pokud slo navic o Käsespätzle, tak na nich vetsinou dost ujizdim.

Ostatne jaky byl tolik opevovany vzlet z INN?

0