Ahoj, budu psát článek na téma kreditky a lounge vstupy. Máte/využíváte někdo? Tipy, rady, podněty k tématu by se hodily  .

VIP salónky díky kreditkám

Založil ve fóru Trip reporty z letu

Jednou, dvakrát do roka letíme s děckama koupákem z BRQ a tak se čas od času podívám do místního salonku.

Tento rok změna - už to není tak, že přijdete na bar a tam si v rychlosti naberete věci +- v ceně kreditu kterej dostanete za každej uplatněnej vstup. Bylo to 350 Kč, pokud si dobře vzpomínám.

Teď to funguje tak, že je to s obsluhou, tedy - jdete do salonku a někdo z baru vezme objednávku. Předchozí systém mi teda připadal lepší. Možná to zdržovalo? Ale nevím, ten salonek byl pokaždé prázdnej, nemyslím si, že tam chodilo moc lidí a nějak negativně to pak ovlivňovalo provoz.

Co mně zaujalo - tak vám teď nově neřeknou, za kolik si můžete objednat na jeden uplatněnej vstup. Prostě je to "tajný" a nesmí to říct :D Ptal jsem se asi 4x. V kombinaci s tím, že v salonku není žádnej ceník, ani kompletní rozpis toho, co je dostupný je to... Slušně řečeno, zvláštní... Asi spekulují na to, že těch pár lidí ce se tam čas od času objeví - si toho předraženýho občerstvení radši objedná míň. Ale působí to na mně teda jako docela slušnej bizár.

Nicméně, sérií dotazů na aktuální výši obj. a za kolik si teda ještě můžu objednat se mi povedlo zjistit, že onen limit je asi 400 Kč. Píšu "asi", protože ani po cca hodině a půl to ještě "neměli úplně spočítaný", ale nakonec z nich vylezlo že je to "asi" nad 1600 Kč, což je víc než celková výše kreditu. Uplatnil jsem 4 vstupy a cena za ty věci co jsem objednal +- seděla, takže tak... :-)


pxl-20240807-082159344.jpg
img-20220823-005112.jpg
pxl-20240807-082906510.jpg
pxl-20230602-214501532.jpg
pxl-20240807-082027743.jpg

1 Citovat

To je nejake divne🤦‍♀️😁, vstup ma odpovidat asi 23€, normalne scamujou😇😂.

0 Citovat

Včera návštěva Sky Hub Luonge v Soulu. V podstatě vše souhlasí s recenzí zde : https://alkoholdrink.cz/alkohol-...-soul-inc/ , ale není tam whisky Talisker, ale Talisman. Takže buď v době recenze tam byla, nebo se chybička vloudila...

0 Citovat

Dobrý bizár v tom BRQ. K tomu ještě Starobrno. Ukázkový salonek za trest. 😀

2 Citovat

Taková tortura před odletem se Smrtwings.

1