Ahoj, budu psát článek na téma kreditky a lounge vstupy. Máte/využíváte někdo? Tipy, rady, podněty k tématu by se hodily  .

VIP salónky díky kreditkám

Založil ve fóru Trip reporty z letu

Pro lounge hopping je ideální Budapešť. Lze zde pro Schengen lety využít tři salonky, z nichž každý má něco do sebe. Zabaví vás to i na půl dne, notory pak na celý den. Pro non Schengen lety jsou pak k dispozicí salonky dva. A není to zrovna nic pro abstinenty.

1 Citovat

Baladu o očích zřízencových nenapíšu, neboť jsem se mu do nich nekoukal.

0 Citovat

Jen odlet z Budapešti, to je především značný nápor na játra. A to tady nejsem jako součást delegace k Vikimu Orbičovi.

1 Citovat

Právě jsem musel zakotvit v Jewel Lounge na Changi. Nefunguje mi el. Boarding pass od ETHIOPIAN a checkin až za 2 hodiny. Takže nestihnu na letišti bazén. Jinak salonek plný tak z 10%, čisto, super relax. Zdarma jedno teple jídlo a výběr 1x grátis pivo. Točí Nymburské! Sprcha zdarma. Jinak jen snacky a nealko. Vstup na LK přes Gold VISa debet od RB


fea18ee9-f462-4fe3-8887-5e9c2da08d9e.jpeg
img-9444.jpeg
img-9441.jpeg
img-9443.jpeg
img-9435.jpeg
img-9440.jpeg
img-9438.jpeg
img-9437.jpeg
img-9433.jpeg

1 Citovat

Včera jsem měl přestup 3,5 hodiny v Istanbulu, takže jsem navštívil IGA Lounge. Je to celkem masovka. Plno tak z 80% a fronta i před salónkem. Popravdě jsem nevěděl co si dát k jídlu, tak sem si to nechal naházet od každého trochu. Jinak jsem věděl prd co je co, ale chutnalo to celkem dobře. Cením venkovní terasu. Nejlepší místo kam si sednou s jídlem je bar. Mají téměř cokoli a jako bonus teplé oříšky.


137eae39-0c1d-455e-9c49-d4f2a6187540.jpeg
b7f9b341-9c26-4249-ac21-44cbb51a2159.jpeg
3205672f-e321-4c4f-8200-b4c8f993ddc5.jpeg
a0bbd1ad-b6d5-4902-9560-778d42a15502.jpeg
de4a0a78-542a-4ad5-b7bf-29c0f6f1ab2c.jpeg
a0f09ac5-50a4-4395-b8a3-232315ecfb2c.jpeg

0 Citovat

Sue: je tam ještě jeden na terminálu 1, ale je pravda že ten nepatří do tématu “díky kreditkám” 🤣


img-9171.jpeg
img-9160.jpeg
img-9161.jpeg

0 Citovat

Barney Flyer napsal(a):

Právě jsem musel zakotvit v Jewel Lounge na Changi. Nefunguje mi el. Boarding pass od ETHIOPIAN a checkin až za 2 hodiny. Takže nestihnu na letišti bazén. Jinak salonek plný tak z 10%, čisto, super relax. Zdarma jedno teple jídlo a výběr 1x grátis pivo. Točí Nymburské! Sprcha zdarma. Jinak jen snacky a nealko. Vstup na LK přes Gold VISa debet od RB

Tahat přes půl světa sud zrovna s nymburským pivem. No pro Sigapurce asi dobrý, ale u mě by to spíš vyvolávalo pocit zmaru 😀

4 Citovat

takže v Singapuru točí Staročech? Fajnšmekři...

2 Citovat

Ahoj, vím že už to tu bylo, ale nemůžu to najít.. Zkoušeli jste někdo použít LK v Praze při příletu na T2? Bez další navazující letenky? Pamatuju si dobře, že v restauraci (nějaká ta Pilsnerka) mi ještě na LK nalijou, aniž by koukali na letenku? A do Erste mě už nepustí určitě, že? Díky! 

0 Citovat

v podmínkách je ukázání LK a boarding passu před objednávkou, ale těžko tam budou mít scanner, aby zjistili, jestli je neupravenej...

0 Citovat

BP chtějí vždy a vždy ho skenují - myslím, že by jim tu tvojí návštěvu bez něj ani nikdo neproplatil. 

Mimochodem se bez něj nedostaneš do airside. A po příletu tě na BP z odletového letiště nikam nepustí.

0 Citovat

po příletu na airside jseš jaksi automaticky

1 Citovat

Ted jsme byli na snidani v Plzenske po priletu na T1, na LK s priletovym BP na CSOB MC. To by melo fungovat na airside i v T2. BP skenovali.

jinak 0,5l Fanta 99,-🤦‍♀️😁 a gulasovka 149,-… kdo by tam chodil, kdyz ne kartickari.

3 Citovat

Tohle jsou úplně běžné letištní ceny, 0,5 l limonády stojí 4 euro i v prodejních automatech na většině evropských letišť. Jen v Chorvatsku v bufetu na letišti chtěli za třetinku piva 8 euro.

0 Citovat

No jo, ale tady je to v Kč😁🤦‍♀️, takze to vypada hůř, 2200,- tam zahučelo jako nic, nejake chiabaty plnene, fresh, nealko pivo, ceasar salat, polivka😇

0 Citovat

Erste zavřeno (nebereme loungekey a podobné programy), Pilsner restaurant celá dvě jídla v nabídce (ale zase je to rychlý), s velkým a malým pivem vyjde to levnější akorát do allowance. Ale příště bych si dal spíš tu klobásu za 179 a jeden a půl piva navíc. Porce podobná jak to kuře s pidibramborem.

0 Citovat

To byl Erste plný i v sobotu? 

0 Citovat

Fakt tu někdo musí řešit malý a velký piva, kolik stojí klobása, jestli je kuře s tolika nebo tolika bramborama? Jsem docela sporilel, ale tohle mi přijde už docela ujetý. Pak si zaplatíš 1 noc za 40 € za osobu a je to OK, ale kuře nebo klobása za 170 není OK. Pokud je to problém, klidně si doma nachystám obloženou bagetu a sním si ji před gatem. Občas jsem to tak udělal, hlady jsem nezahynul a nebyl problém...

 

6 Citovat

Tak to nebudem řešit, jestli to místní salónkový hvězdy irituje, no problem. Ušetří to nám, soudným, psaní, a další recenze si necháme třeba pro gůgl nebo někam, kde člověk pak nečte takovýhle výlevy.

Jenom pro pořádek:

1. ne, já si 40 euro za osobu nezaplatim, to mi nemusíš cpát do tlamy

2. jestli to je nebo není ok tady hodnotí kdo? Aha, ty. 

3. jestli máš potřebu sdělovat, že si tu bagetu uděláš radši doma, je to určitě zajímavá informace, ale jak to souvisí se salonkama? Budeš teď do všech letenkových tématů psát, že jdeš radši pěšky?

 

 

0 Citovat

Láďa _1 napsal(a):

To byl Erste plný i v sobotu? 

 

Ano, 12:20

0