Rezervace letenek – Wizzair

V tomto návodu zjistíte jak zarezervovat letenky u nízkonákladové společnosti Wizzair, která mimo jiné létá z Prahy a Brna. Návod je určen pro začínající cestovatele a proto tak budeme k rezervaci přistupovat.

Krok první

Zadejte do internetového prohlížeče adresu http://wizzair.com a otevře se Vám úvodní stránka společnosti. Hned navrchu stránky vidíte okno s vyhledávačem. Do něho zadejte místo odletu a cílovou destinaci a Vaše data, v kterých chcete letět. Vyberte počet dospělých, dětí nebo batolat (do 2 let). Poté klikněte na políčko „VYHLEDÁVÁNÍ“.

Vyhledávač na úvodní stránce
Vyhledávač na úvodní stránce

Krok druhý – výběr letů

Nyní se Vám zobrazí nabídka s výběrem letů, pokud se Vám žádný let nezobrazí, klikněte na tlačítko „Zobrazit předchozí dny“ nebo naopak „Zobrazit následující dny“.

Výběr letu
Výběr letu a potvrzení podmínek

Členství – levnější letenky

Aktualizace: výhody členství a aktuální ceny najdete v samostatném článku – Wizzair Discount club.

Wizz Discount Club – poslouží především těm, kteří hodlají cestovat více jak 1x za rok, nebo cestují ve větší skupině lidí. Členství vyjde na 750 Kč na rok a platí ho jen 1 osoba z rezervace. Následná sleva na let (až 270 Kč) je napočítána každé osobě, která letí s osobou s již zaplaceným nebo právě kupujícím členstvím. Př: letí-li 4 členná skupinka například na trase Praha-Londýn-Praha a letenka stojí 700 Kč v jednom směru a letenka pro Wizz Discount Club členy stojí 550 Kč – vypadá úspora následovně. Původní cena všech letenek bez slevy je 1.400 * 4 = 5.600 Kč. Pokud však bude zakoupeno členství, vypadá výsledná cena takto 1.100 * 4 = 4.400 + 750 za členství = 5.150 Kč. V tomto případě se tedy vyplatí zakoupit členství už jen pro tuto cestu, nehledě na budoucí cesty zakoupené v následujícím roce, které budou automaticky zlevněné na cenu pro Wizz Discount Club členy. Nabídka nákupu členství se objeví po zvolení letů, zatrhnutí políčka „Přijímám Zásady ochrany osobních údajů a Všeobecné přepravní podmínky“ a kliknutí na tlačítko Pokračovat.

Pokud však plánujete jen tuto cestu a výše slevy po zakoupení není vyšší než členství, nekupujte ho, klikněte na Ne, nechci ušetřit peníze

Okno s nabídkou členství Wizz Discount
Okno s nabídkou členství Wizz Discount

Krok třetí – jména cestujících a zavazadla

Na následující stránce budeme vyplňovat údaje o cestujícím, vybereme si odbavení pomocí internetu Web check-in, případně si můžete dokoupit zavazadlo do hmotnosti 32 kg k odbavení do zavazadlového prostoru letadla. Pokud Vám nebude stačit na cestu malé příruční zavazadlo max. rozměrů 42x32x25 cm, můžete zvolit dokoupení Velkého kabinového zavazadla max. rozměrů 56x45x25 cm, obě jsou bez omezení hmotnosti. V horním modrém panelu máme možnost dokoupit Premium balíčky s nadstandardními službami. Jakmile vše máme, klikneme znovu na tlačítko Pokračovat. Pokud jste opravdu nechtěli kupovat zavazadla k odbavení, ignorujte okno s nabídkou přidání zavazadel do rezervace a klikněte na Pokračovat bez odbavených zavazadel.

Zadání údajů o cestujících a výběr zavazadel
Zadání údajů o cestujících a výběr zavazadel

Krok čtvrtý – přidání služeb

V tomto kroku máte možnost dokoupit služby, např.: Wizz Xpress – předností nástup, Wizz Flex, pojištění, dopravu z/na letiště atd. Tyto služby jsou naprosto zbytečné a jen prodražují letenku. Abyste však mohli pokračovat dál, musíte zadat: Platební možnosti: Žádné, Wizz Flex: Ne, děkuji, Cestovní pojištění: Ne, děkuji.

Po kliknutí na Pokračovat Vám bude nabídnuta nabídka pronájmu automobilu. Vězte, že levnější pronájem naleznete na našem webu. Nikde nic nezatrhávejte a klikněte opět na Pokračovat.

Přidání služeb
Přidání služeb

Krok pátý – kontaktní údaje

V tomto kroku musíte vyplnit požadované údaje, zároveň provedete registraci účtu myWizz. Pokud současně s letenkou kupujete členství Wizz Discount Club, bude se vázat k tomuto účtu. Při příštím nákupu bude členství a tím levnější letenky dostupné právě po přihlášení do myWizz.

Krok šestý – platba

Nyní se dostáváme k samotné platbě. Máte vícero možností, jak uhradit platbu za letenku. Nejpohodlnější a nejrychlejší je samozřejmě platba Platební kartou. Pokud kartu nevlastníte nebo nemáte možnost s ní provádět on-line transakce, zvolte Bankovní převod. U této možnosti je třeba zdůraznit, že platba musí být provedena do 24 hodin. Při platbě musíte zadat shodnou částku (nezaokrouhlujte!), do zprávy pro příjemce zadáte jen unikátní kód rezervace, který obdržíte vzápětí emailem v potvrzení včetně údajů, kam peníze odeslat. Žádné další údaje se do platby neuvádějí!

Po zvolení typu platby a vyplnění údajů klikněte na Odeslat platbu.

Platba
Platba

Krok sedmý – potvrzení rezervace

Nyní Vám dorazí na Vaši emailovou adresu e-mail s potvrzením rezervace. Pokud jste zvolili úhradu bankovním převodem, dostanete instrukce a údaje platbě letenky. Danou částku převedete na účet pomocí internet bankingu nebo v kterékoliv pobočce banky. Jakmile společnost obdrží peníze zašle Vám znovu email v kterém již naleznete údaje pro Online odbavení, které je možné učinit od 30 dní před plánovaným odletem do 3 hodin před odletem.

[kkstarratings]

Zeptejte se

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.

Celkový počet dotazů a odpovědí: 219

 • Tomas 4.2.2017, 18:26

  DObry den pokousel jsem se koupi letenku, ale po prokliku POKRACOVAT jsem se dostal na podokno ZAREGISTROVAT SE a tam jsem skoncil, neslo se zaregistrovat, poradite?

 • Nikola 15.12.2016, 13:22

  Dobrý den, ráda bych se zeptala jak je to se zrušením zaplacené rezervace. Mám koupeny dvě letenky Luton-Brno a zpět Brno-Luton. Při letu z Lutonu bych chtěla datum pouze změnit, ale z Brna na Luton bych je potřebovala zrušit úplně. Děkuji

 • Petr 13.11.2016, 15:56

  Dobrý den letím poprvé a chtěl bych se zeptat jak zjistím odkud odlétám ( tim myslím terminál a bránu ). Dělal jsem si u wizzair check in online a na vytisklém palubním lístku nejsou o odletu žádné informace a to ani z Letiště Václava Havla a ani pak zpět z letiště Ciampino z Říma. Jen by mě zajímalo kde to tedy zjistím. Předem děkuji za odpověď.

  • Dave 13.11.2016, 20:10

   Dobrý den, po příchodu na letiště na odletových tabulích. Z Prahy letíte z Terminálu 2.

  • Petr 13.11.2016, 20:29

   super díky za rychlou odpověď.

 • Kája 5.11.2016, 12:30

  Ahoj chci se zeptat, mám koupenou letenku bez kufru, jen batůžek. Potřebuji do ČR jen na dva dny a tak kufr nepotrebuji. Jak provedu to, když chci a ji kufr. Musím si koupit novou letenku?

 • Aleš 16.10.2016, 13:14

  Dobrý den, chtěl bych koupit letenky s odletem cca za 6 měsíců a pár dní před odletem si přikoupit odbavená zavazadla, budu platit nějaký poplatek za platbu nebo změnu rezervace? Případně kolik to bude.
  Děkuju

  • Dave 16.10.2016, 13:25

   Dobrý den, budete platit pouze za ta zavazadla, která budou nepatrně dražší, než kdybyste si je koupil zároveň s letenkou.

 • Nikola 10.10.2016, 12:33

  Dobrý den, snažila jsem se zaplatit letenku kartou VISA a i když jsou všechny údaje vyplněny správně a limit na kartě dostačující tak mi to píše, že platba se nezdařila. Můžete mi poradit, čím to může být?
  Děkuji za odpověď

 • Veronika 5.10.2016, 15:28

  Dobrý den,měla jsem odlétat s rodinou 24.10. do Itálie, ale dnes jsem se dozvěděla že nemohu odletět, pokud chci zrušit let, tak mám opravdu zaplatit 70 euro na osobu jako poplatek za zrušení letu!? Vůbec se to nevyplatí, cena letenky je mnohem nižší! Bude tedy po nás letecká společnost vymáhat poplatek za nenastoupení do letadla? Přijde mi to absurdní, ale skutečně tam takový poplatek je. Děkuji za odpověď

  • Kryštof 5.10.2016, 15:52

   Dobrý den, poplatek nikdo vymáhat nebude, let nerušte, prostě se jen nedostavíte k odletu.

 • Kateřina 16.8.2016, 10:04

  Dobrý den,

  na letence jsem omylem místo Ms nechala původní Mr, bude vadit chyba v titulu?
  Děkuji

  • Dave 16.8.2016, 10:35

   Nikoliv 🙂

  • Sara 17.2.2017, 10:58

   Spatna info,udaj zda jste pani,slecna,pan..jdou stejne dulezite,jako ostatni vypsane udaje,podobne napr.i jako v dokladech jste Barbora,ale rikaji vam Bara,ale na rezervaci letenky musite vypsat vase realne jmeno,prijmeni,z dokladu(pasu,Op)
   Pracuji na letisti a 20let ziji v Uk 😉

  • Lukáš 17.2.2017, 14:30

   Sáro, Barbora a Bára je opravdu rozdíl. Ale na druhou stranu opravdu nikdo neřeší, pokud je záměna u oslovení pán,paní, slečna.Stalo se mi to jak u nízkonákladovky, tak u klasických aerolinek.
   Že zrovna vy na tom trváte, je fajn informace proto, abychom věděli na kterou přepážku nechodit 🙂

 • Aleš 21.6.2016, 11:05

  Dobrý den,
  provedl jsem platbu letenky online platební kartou. Píše se, že zpracování platby trvá déle, než je obvyklé. Za jak dlouho mohu očekávat potvrzovací email ? Do odletu mi zbývají 4 dny. Děkuji

  • Dave 21.6.2016, 11:36

   Pokud máte účet u wizz airu, přihlaste se a mrkněte do správy rezervací.

  • Aleš 21.6.2016, 12:43

   Ve správě rezervace je uveden můj odlet a poznámka, že se čeká na schválení platby. U jiných přepracvů se mi obvykle částka ihned odečetla a v zápětí jsem obdržel oznámení emailem.

  • Eliška 21.6.2016, 14:51

   Aleš 21.6.2016, 11:05

   Dobrý den,
   mám stejný problém jako uživatel Aleš, provedla jsem platbu letenky online platební kartou VISA. Píše se, že zpracování platby trvá déle, než je obvyklé. Mám to nějak řešit,nebo jenom setrvat v čekání, že dostanu email. Na účtu pořád peníze mám, platba neproběhla. Kartou na nternetu platím běžne, limit mám dostatečný.

  • Dave 21.6.2016, 17:38

   Tak to bude zřejmě dnes nějaký error u Wizzu. Pokud nemáte ani zablokované finance, tak platba skutečně neproběhla.

 • Martina Badalova 21.6.2016, 09:53

  Dobry den chci se zeptat kdyz jsem vcera postupovala podle postupu pri rezervaci ale zadny email mi neprisel. Chci se tedy zeptat zda si mam letenku rezervovat znova.

  • Dave 21.6.2016, 09:55

   Platba vám odešla? Zkontrolovala jste spam složku v mailu?

 • Alžbětka 16.5.2016, 02:36

  Dobrý den, prosím Vás, jsem nějaká zmatená z toho, v jakých časech jsou lety udávány, pokud překročím časové pásmo. Vždy je šas vztažen k časovému pásmu ČR nebo převeden na místní čas země? Děkuji.

  • Lukáš Horák 16.5.2016, 07:44

   Dobrý den, aerolinky vždy uváději místní časy.

  • Sara 17.2.2017, 11:18

   Ano letite z Uk,aktualni cas je udavan..stejne jako prilet-aktualni cas v Cr,coz je o hodinu vice,nez v Uk 😉
   Letite z Cr,a cas priletu do Uk take vidite,coz je v Uk o hodinu mene 😉

 • Alena 10.9.2015, 09:33

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, když si přikoupím větší kabinové palubní zavazadlo, zda platí i na cestu zpět nebo zda musím při návratu opět platit za zavazadlo? Děkuji.

  • Sara 17.2.2017, 11:12

   Ano,za kazde Vase zavazadlo(male kabinove,-mysleno kabelka,batuzek)neplatite,ale uz za kufr(kouknete dukladne rozmery,drive byl i mensi kurf zdarma)zaplatime,za cestu tam i za cestu zpet-coz je pochopitelne,jelikoz s nim cestujete tam,i zpet 😉
   Radim dukladne se podivat na wizw.webu na rozmery Velkeho kabin.zavazadla,at potom nejste jednou z mnoha,co vidim kazdy den,co ma vetsi,obri kufr a je v uzasu,ze si ho vazne nemuze vzit nahoru do letadla,nebo ho nema zaplacene(mysli si,ze je male,jako tomu bylo drive a je zdrama!)Velke kabinove musi met nyni vahu do 10kg.Na letisti je plno stojanu,na zkousku,zda je vase zavazadlo jako velke kabinove-do stojanu musi jit bez problemu dat,mit i vysku zaskrklou na stojanu,a musi Vam i jit bez problemu ze stojanu vyndat 😉
   Potom je poplatek zbytecne velmi vysoky a pri frotne „vrat“k odletu,zaplatite na miste vzbytecne vysokou castku!Pokud ho nemate zaplacene uz s letenkou a je to velke kabinove!Ale Vy si myslite,ze je to male zavazadlo(tim je kabelka,batuzek..)
   Take je rozdil mezi zavazadlem k odbaveni(podivejte se na webu opet na rozmery)coz je velke zavazadlo,ktere odbavite nejdrive na letisti,a tohle zavazadlo jde mimo prostor,kde sedite,jde dolu do letadla(takze mu pri odbaveni reknete papa;a mate volne ruce k cesre k „vratum“ 😀 )..Stejnym zbusobem ho ale musite zaplatit uz pri koupi letenky 😉 Tam i zpet! 😉

  • mik 17.2.2017, 15:21

   Saro 17.2. jsi mela fakt zajimavy den , odpovidas na dotazy co jsou stare od pul roku do roku a pul …navic pomerne hodne neodborne ,, tim ze pracujes na letisti bych se radeji nechlubil …s tim oslovenim pred jmenem je to naprosty nesmysl ,dalsi odpoved je jen opis toho co uz je vysvetleno , dalsi komentar k zavazdlum je literarni dilo ve kterem se tezko orientuje a neni zodpovezeno vubec presne na co se ta pani pta ,, leti nizkonakladovym letem , tudiz si kupuje cestu jednotlive nebo zpatecni ,,a klidne muze mit potrebu vest zavazdlo jednu cestu a zpatky letet jen s kabelkou ,,takze si muze koupit pro jednotlivou cestu zavazdlo podle sve potreby to s tim rozmerem je zvelicene ,,protoze kdyz to tam nejak narvu ,tak pak s tim ho vytahnout je pak uz moje vec a muzu s tim zapasit jak dlouho chci ,,tedy pokud uz nemusim do letadla ,stava se ze lidi si par veci vyndaji daji to spolucestujicimu a pak uz tam ten kufr narvou, maly batuzek se da taky vselijak zmackat a nemusi uplne striktne dodrzet ten rozmer maleho zavazadla , no a narazil jsem na dalsi odpoved opet naprosta blbost , udaj o datu narozeni je podstatny pouze u infant a dite starsi 2 let navic lze snadno dokazat . ze jde o preklep …no zrejme se projevilo tech 20 let zivota v UK ..nebo byla nejaka party toho 17.2 ,,)))

  • mik 17.2.2017, 15:24

   No jo to je vlastne dneska ))) me to tak zaujalo ty odpovedi ze jsem zapomel ktereho je a ze je patek ))) takze je to jasne ,,.kolik mas v sobe promile ? )))

  • Lukáš 17.2.2017, 19:38

   Pak je tu ještě možnost, že je to zhrzená milenka Davea(snad jsem to nezkomolil):-)

 • Klára 25.8.2015, 11:44

  Zajímalo by mne, zda jde koupit letenku do jednoho místa, ale zpět z jiného a nemuset je kupovat jako dva samostatné lety?
  Díky

 • Libor 22.8.2015, 22:17

  dobrý den,
  zkouším si to spočítat,a pro 4 člennou skupinu mi nabízí členství pouze za 1499kč s tím, že standard není k dispozici.. plus 220kč jako administrativní poplatek tam a 220kč zpátky za každou osobu..

  • Dave 22.8.2015, 23:48

   Dobrý den Libore, ano členství a ceny se za dobu sepsání článku změnili. Budeme připravovat nové návody. Tento aktualizuji.

 • Tyšerová 14.8.2015, 18:17

  Dobrý den, máme potvrzenou a zaplacenou rezervaci s kódem potvrzení již od března. Jak mám vytisknout palubní vstupenku? Nevím, co je elektronická letenka a co palubní vstupenka. Díky

  • Dave 15.8.2015, 09:45

   Dobrý den, elektronická letenka je v tomto případě potvrzení o rezervaci. Jak se online odbavit a získat palubní vstupenku zjistíte v pokračování článku – odkaz dole.

 • Lenka 26.7.2015, 01:22

  Dobrý deň

  Chcela by som sa opýtať či by sa dal zmeniť dátum narodenia na check-in pomýlila som sa o 10 rokov za radu vopred ďakujem .

  • Dave 26.7.2015, 10:11

   Dobrý den, toto není potřeba řešit.

  • Sara 17.2.2017, 11:21

   Lenko,tento udaj je potreba resit-A TO DUKLADNE,PROTOZE UDAJ DATUMU NAROZENI(STEJNE JAKO JMENO ATD)JE ZAKLAD PRI KOUPI LETENKY!A kdo zde radi,ze ne,podava nepravdive informace!
   Pracuji na letisti a ziji v Uk 😉

  • mik 17.2.2017, 15:31

   Jasne Saro Dave si casto vymysli ))) mozna ti navrhne i rande a zapre ze je zenaty )))) co oslovajute ? nemam to do UK tak daleko ))) Hele a priznej se nelitas na tom letisti ze smetakem ? )))

 • Marek 18.7.2015, 13:51

  Dobrý den,

  chtěl bych se zeptat, zda bych musel platit nějaké poplatky, pokud nenastoupím na let Wizzairu.

  Děkuji za odpověď

 • Helena 17.7.2015, 13:38

  Dobrý den,

  lehce nimravý dotaz. Zajímalo by mě, co je to za zaškrtávací políčko „cestuji“ v bodu 3 pod políčkem, do kterého se vepisuje PŘÍJMENÍ.

  Díky, Helena

  • Dave 17.7.2015, 13:41

   Dobrý den, dojde k automatickému předvyplnění jména osoby, která platí.

 • Veronika 4.7.2015, 18:30

  Dobrý den, provedla jsem check-in a vše je v pořádku až na to, že mi nejde uložit a stáhnout palubní vstupenka, vždy se to ukládá jen jako webová stránka.CCa před půl rokem když jsem letěla posledně tak tam byly možnosti stažení v pdf nebo word a posílali to i sami na meil, tentokrát ale nic. Ráda bych věděla jak to tedy provést, jelikož nemám možnost přímého tisku z pc a potřebujii si to nejprve uložit. Předem děkuji

  • Dave 5.7.2015, 22:26

   Dobrý den, v portálu stále musí být možnost pdf souboru.

  • Zuzana 13.7.2015, 14:41

   Dobrý den,

   mám ten samý problém jako Veronika, na Vaši radu jsme si chtěla uložit palubní vstupenku v Pdf, bohužel se mi nechce otevřít ani tak. NEvíte, prosím, čím to může být? Letím za 3 dny, už jsem mírně nervózní:-) Děkuji

  • Dave 13.7.2015, 14:46

   Rád bych pomohl, ale nevím co se změnilo – momentálně nemám letenku. Takže jedinou variantou je mi zaslat údaje Kód + Příjmení na mail redakce@cestujlevne.com

 • Jarmila 1.7.2015, 15:51

  Dobrý den,

  právě jsem si objednala let, ale na email mi došla pouze elektronická faktura. Na wizzair profilu je objednávka potvrzena bohužel mi však nepřišla elektronická letenka. Letenka byla koupena z jiného profilu, ale jako cestující je uvedeno moje jméno a veškeré osobní data se shodují a i na můj email přišla faktura. Jak bych tedy mohla získat elektronickou letenku?
  Děkuji za odpověď

  • Dave 1.7.2015, 15:53

   Dobrý den, el.letenka v tomto případě není. 30 dní před odletem učiníte akorát on-line checkin.

  • Jarmila 1.7.2015, 16:04

   Check-in online jsem již udělala, ale na email mi nic nepřišlo. Na wizzair stránkách popisují, že bych měla dostat elektronické potvrzení o tom, že jsem udělala online check-in se všemi informacemi.
   Děkuji za rychlou odpověď

 • petr 24.6.2015, 10:42

  Dobrý den, chtěl jsem se zeptat koupili jsme si letenky a vytiskli, později jsme dokoupili zavazadlo je třeba letenky tisknout znova ?

  • Dave 24.6.2015, 10:51

   Dobrý den Petře, není potřeba. Kód je přiřazen k rezervaci celkově.

 • Luciana 10.6.2015, 19:09

  Dobry den, nie je mozne mi urobit check in aj na spiatocny let, preco? a druha otazka, dceru nam dali v agenture ako dieta do 14 rokov, nazad cestuje 13 jula, 14 bude mat 24 jula, ale pri zadavani udajov ma to uz nechce pustit na jej datum narodenia, iba po 1. jula daneho roku

 • Pavla Staňková 8.6.2015, 15:27

  Dobry den,

  chtela bych se zeptat, jestli budu platit nejake poplatky, pokud necham jednoduse propadnout letenku?

  • Dave 8.6.2015, 15:47

   Dobrý den Pavlo, nic platit nebudete 😉

  • Zuzana 11.6.2015, 22:16

   Dobrý den,
   myslíte, že se nic neplatí, když letenka propadne? Procházela jsem podmínky a píše se tam, že při nenastoupení letu vrátí cenu letenky po stržení poplatku za ostatní služby a rezervaci místa (článek 9.2). Pak je ještě v ceníku služeb poplatek za zmeškaný let. Tak se v tom nějak ztrácím:-(

  • vitek 24.6.2015, 10:56

   je dost velký rozdíl mezi administrativním poplatkem při vracení ceny letenky (letenka propadne ale část peněz po ZAPOČTENÍ poplatků dostanete zpět) a placením poplatek NAVÍC (propadne letenka, vaše chyba, navíc už nic neplatíte). navíc se platit nic určitě nemá.

 • Ladislav 27.5.2015, 14:54

  Online chackin se musi uskutecni 24 hodin pred odletem, jinak se musi zaplatit na letisti a to i presto, ze jste ho udelali a mate ho vytiskli 😉

 • Pavla 21.5.2015, 10:54

  Dobrý den, co se stane když jsem nestihla provést převod do 24h? Rezervace propadne a bude mi účtován poplatek? Lze provést převod po cca po 48h a ceny letenek zůstanou stejné? Nevím co je teď lepší řešení. Děkuji za radu.

  • Dave 21.5.2015, 11:00

   Dobrý den Pavlo, měla by tam být rezerva 5 prac. dní, ale samozřejmě čím dříve zaplatíte tím lépe. Je nutné platit s přesností na haléře a uvést variabilní symbol.
   Nyní můžete letenky uhradit, nechat je propadnout (žádné storno poplatky nejsou) a nebo provést rezervaci novou a tu uhradit. Nejlépe kartou online.

 • AJne 5.5.2015, 16:20

  Dobrý den,
  je nějak možné změnit číslo cestovního dokladu? spletla jsem ho a v check-inu už mě to nepustí na jeho úpravu

  • Dave 21.5.2015, 11:01

   Dobrý den, nechte údaj být jak je. Nikde se nekontroluje, hlavní je mít na letišti platný doklad. 😉

  • Sara 17.2.2017, 11:26

   Omyl!vse vam bude projedo systemem,ikdyz Vy to nevidite,tudiz cislo dokladu,musi souhlasit s tim,ktery udavate ! To by potom byl paradni holubnik.Neni to vymysl wizz,ale normalni letecke podminky vsude!.Stejne jako Mrs,misto Ms..atd?!!

  • mik 17.2.2017, 22:23

   Dalsi nesmysl , protoze po EU muzu jet treba i na OP a muzu rict ze jsem pas ztratil nebo mi ho nekdo ukradl nebo ze doslo k vymene atd ,, a jinak opet odpoved na pomalu 2 roky stary dotaz …jinak systemem projizdi pas pri vstupu do vnitrni casti letiste z haly a tam je to kontroluje treba v elektonickem systemu jestli je osoba shodna s fotkou na pase , jestli ma pas platnost ,, a jestli treba osoba na pase neni hledana ,,stejne tak na vystupu pri scanu pasu celnikem ..na gate se scanuje pak palubka co na ni je kod ,, a ten kdo pousti do letadla kontroluje jmeno a fotku ale rozhodne ne cisla pasu nebo jineho dokladu a i kdyz by tak se to da vysvetlit tim co jsem uvedl ..myslim Saro ze si delas legraci a ani na zadnem letisti nepracujes ..a kdovi jestli si vubec 20 let v UK ..))) narazila si nahodne na tyto stranky a bavis se tim ze negujes normalni odpovedi )))

  • mik 17.2.2017, 22:34

   Ona ta chyba uvadena predtim byla Mr a Ms i kdyz mozna melo byt Ms a Mrs jak to ted uvadis ,, a jako on bude nekdo na letsti kontrolovat jestli je to slecna nebo pani ? a dokazovat to bude oddacim listem ? nebo treba rozvodovym ? ))) s tech tvych odpovedi to fakt vypada ze jezdis na tom letisti ze smetakem .,.))) a to se tem uklizeckam jeste musim omluvit )))

  • mik 17.2.2017, 22:46

   Jeste snad k tomu systemu ,,systemem by to mohlo projet jedine primo u prepazky kde je seznam cestujicich , ale i tam je dulezite prijmeni jmeno ( u nizkonakladovek se toleruje i preklep v krestnim jmene ) fotorafie a platnost pasu (nekere zeme vyzaduji jeste 6 mesicu navic )ale i tam by se to jine cislo dokladu bez problemu vyresilo

 • Marek Prochasek 22.4.2015, 13:33

  Mám dotaz, provedl jsem check-in na let z Katowic do Osla… Nechtělo to po mně ani datum narození, ani číslo dokladu, na letence pouze jméno a příjmení… Je to OK???

 • padrino 16.3.2015, 18:52

  ahoj, jak přidám další např. návazný let? Musím udělat samostatný nákup?

  • Dave 16.3.2015, 19:08

   Ahoj, pouze přes samostatný nákup.

 • Nicole Pavlíčková 25.2.2015, 19:22

  Dobrý den,

  právě jsem odeslala bankovním převodem platbu na wizzair účet. Avšak píšou, že to musí být na jejich účtě do 24 hodin. Mám ale Českou spořitelnu, tudíž nevím, jestli jim to do zítřka dojde? A kdyby ne, nevím tedy jak mám postupovat dál, na infolinku se mi za draho vážně volat nechce..Děkuji Nicole

  • Dave 25.2.2015, 21:57

   Dobrý den, pokud jste zadala platbu na haléře přesně a vyplnila variabilní symbol, nebude problém.. Nezapomeňte si však zkontrolovat rezervaci.

  • Nicole Pavlíčková 26.2.2015, 11:25

   Ano, vše jsme zadávala správně, mám uložené i potvrzení o odeslání platby:) Rezervaci smaozřejmě kontroluji pořád, tak snad to bude v pořádku! Děkuji

  • Nicole Pavlíčková 26.2.2015, 11:29

   Hm, tak teď se dívám, že žádný variabilní symbol jsme neuváděli. V instrukcích bylo napsáno uvést pouze zprávu pro příjemce, kde se píše to číslo rezervace. Teď tedy nevím co s tím …

  • Lukáš Horák 26.2.2015, 11:40

   Nicole, je to přesně tak, zadává se přesná částka a do zprávy pro příjemce kód rezervace, nic víc. Potvrzení platby ze strany Wizzu trvá cca 2-3 dny.

  • Nicole Pavlíčková 26.2.2015, 11:45

   Super! Tak v tom případě tedy počkám pár dnů, ale mělo by to být tedy v pořádku. Děkuji Vám mockrát! 🙂 Nicole

 • Marcela 26.1.2015, 11:53

  Moc děkuji za detailní popis – to je přesně pro někoho jako já.

 • kent 19.1.2015, 14:13

  Díval jsem se na stránky Wizzairu a zajímalo by mne, zda je možné nějak upravit v nastavení přehled odletů, aby to bylo vidět na celý měsíc, tak jak to má třeba Ryanair?
  Děkuji za odpověď