Wizzair: přímé lety z Prahy do Říma – 1.058 Kč

Itálie
Foto: řeka Tibera v Římě - Pensiero, licence CC

Návštěva hlavního města Itálie v mimo sezonním období má své výhody. Vyhnete se nejen davům turistů, ale taktéž vysokým teplotám a předraženým sazbám za ubytování. V poklidu si tak vychutnejte prodloužený víkend v Římě, navštivte Vatikánské muzeum či galerii Borghese, kde můžete obdivovat díla velkolepých malířů: Leonardo da Vinci, Rubens, Tizian, Santi.

Aktuálně jsou dostupné lednové letenky z Prahy do Říma jen za 1.058 Kč se společností Wizzair.

  • Rezervuj letenku Praha – Řím za 1.058 Kč (wizzair.com)
  • Dostupné termíny: 9, 11, 14, 16, 18, 21, 23, 25, 28, 30.leden
  • Prodej do vyprodání míst

Společnost Wizzair dovoluje bezplatně přepravovat příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 42x32x25 cm bez váhového limitu.

Cena je však platná pro členy Wizz Discount klubu. WDC členství Vám umožní po dobu jednoho roku rezervovat letenky o 250 Kč výhodněji. Členství stojí 750 Kč a je potřeba pouze jedno pro skupinu až 10 osob. Jednoduchou matematikou zjistíme, že členství se vyplatí již při první cestě alespoň dvou osob. Členství není vázáno na nucené prodloužení, jedná se o jednorázovou záležitost.

Nevíte jak rezervovat letenky? Přečtěte si náš návod.

letenky řím

Z letiště Fiumicino do centra pojedeme přímým autobusem. Zpáteční jízdenky při zakoupení online vycházejí na 8€ / 205 Kč. Ačkoliv se jízdenky kupují na konkrétní čas, v případě zpoždění letu máte nárok na bezplatnou jízdu následujícím spojem.

Dvoulůžkový pokoj v Římě od 283 Kč

Zimní sezóna s sebou jistě přináší výhodu v podobě levnějšího ubytování a velmi častých akcí a slev. Hotely v Římě dle požadavků naleznete na největším portálu booking.com, kde lze najít nejzajímavější cenové nabídky od 283 Kč za dvoulůžkový pokoj. Pokud dáváte přednost levnějším hostelům, kompletní nabídku naleznete zde.

[google-map-v3 width=“480″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Řím, Itálie{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.